Gå til innhold

Hvordan vaske hvitt skinn?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Har en Marc Jacobs lommebok i hvitt skinn, og den er blitt skitten. Hvordan skal jeg vaske den uten å ødelegge skinnet?



Anonymous poster hash: 09971...818
Videoannonse
Annonse
Skrevet

Om du vil gi deg på den hjemme så kjøper du salsåpe og vasker den med dette.

 

Ellers er det absolutt tryggeste å levere den til rens på renseriet. Jeg vil anbefale det fremfor å bruke salsåpe på hvitt lær.



Anonymous poster hash: 68839...c34
Gjest Tigress
Skrevet

Eg har med hell brukt skinnrens på ei lommebok i kvitt skinn. Heilt knall blei han ikkje, men mykje betre. Er du redd for han så lever til rens. 

Skrevet

Gå i en skobutikk må godt utvalg av skopleie. Kjøp Boston skoshampoo. Og en børste med en myk og en sterk side. Rist flasken, det kommer ut skum. Gni forsiktig på læret til det blir rent.

Gå over med hvit farge også fra Boston. Den hvite er ikke gjennomsiktig og kan brukes på som alt av lærprodukter, semsket og tekstiler.

Og til slutt imprignerer du.

Skinn er naturmatriale, det lever. Det puster. Ta godt vare på det.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...