punki Skrevet 19. august 2015 #1 Skrevet 19. august 2015 Er det noen som har god eller dårlig erfaringer med slike hele dresser som ansatte bruker i barnehager? Hvilket merke anbefales? Og hva må man regne med at slike dresser koster?
punki Skrevet 19. august 2015 Forfatter #3 Skrevet 19. august 2015 Tenker du på varmedress? Ja egentlig, men også om det brukes andre hele dresser? Det går kanskje an å kle seg etter trelags-prinsippet hvis dressen ikke er så veldig tykk?
mereo Skrevet 19. august 2015 #4 Skrevet 19. august 2015 Ja egentlig, men også om det brukes andre hele dresser? Det går kanskje an å kle seg etter trelags-prinsippet hvis dressen ikke er så veldig tykk? Felleskjøpet har sikkert, Europris og Sparkjøp pleier å ha det når det er sesong for det.
punki Skrevet 19. august 2015 Forfatter #6 Skrevet 19. august 2015 Liker Stormberg sin Hva er bra med den?
AnonymBruker Skrevet 19. august 2015 #7 Skrevet 19. august 2015 Om det er en varmedress du skal ha så tror jeg ikke jeg har hatt en som er like god som den jeg har nå. Den er fra Wenaas, og jeg jobber ikke i barnehage, men har aldri vært redd for å bevege meg ute når gradestokken kryper ned under -25 Anonymous poster hash: 1983a...087
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå