Gjest sniken Skrevet 9. september 2004 #1 Skrevet 9. september 2004 Hei: :-) Jeg har i 4 år mistenkt en av mine venner i å like meg mer enn han burde. Jeg har opplevd drøssevis av merkelige hendelser med ham og snodig oppførsel mot meg. Men-jeg er ganske lei og vil vite sannheten.Enten er han til tider helt tulleruskus-eller så ja... Men jeg har prøvd å fiske. Har noen noen gode litt lure tips/triks jeg kan gjøre for å få sannheten ut av ham? Han har nevnt saker vagt i fylla-men alltid trukket det tilbake etterpå,når jeg har konfrontert han. Jeg er litt lei av at han er så merkverdig....Kjempelei. Men setter pris på at han er min venn.
*Lene* Skrevet 10. september 2004 #2 Skrevet 10. september 2004 Hvis han er din venn, burde du kanskje tråden ligge?
Suzy Skrevet 10. september 2004 #3 Skrevet 10. september 2004 Må du absolutt vite - slutt å snike og spør. Er du en skikkelig venn så sier du at "jeg syns du har oppført deg merkelig i det siste - er det noen grunn til det som jeg burde vite om/du vil dele med meg?" Vil han ikke så vil han ikke, men da kan du si at du håper han går tilbake til å være den gamle vennen din for du syns det er vanskelig å forholde deg til "påfunnene" hans. Vær real og ærlig - det er alltid best i lengden.
–sahra– Skrevet 10. september 2004 #4 Skrevet 10. september 2004 Halla!! 4 år? Du må jo være kjempe merkelig som har synes at det vært ett irritasjons moment i 4 år.., uten å være klar i talen, og ellers i kommunikasjonen. Hva er det som er så vanskelig? Hvorfor vil du så veldig vite? Hvis det er sånn at han liker deg mer enn du liker han..vurderer du da å bryte vennskapet?.. Eller liker du han like mye? For et problem!
Gjest GreenSky Skrevet 10. september 2004 #5 Skrevet 10. september 2004 Jeg tror heller spørsmålet er hvorfor du vil vite det.
Hu i Svingen Skrevet 10. september 2004 #6 Skrevet 10. september 2004 Hvis du fisker er du muligens litt interessert selv? Hvis ikke ville det vel være like greit at han holdt det for seg selv...? Ikke morsomt med venner som plutselig erklærer sin kjærlighet til deg hvis de er nettopp VENNER!
Gjest sniken Skrevet 10. september 2004 #7 Skrevet 10. september 2004 Jada jeg er merkelig. Kanskje jeg er intr. Dumt spm.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå