Solskinnstøv Skrevet 18. juli 2015 #1 Skrevet 18. juli 2015 Hei! Jeg er en 23 år gammel jente som liker å skrive bøker, men jeg synes ærlig talt også at det kan bli litt ensomt å skrive alene. Ville gjerne hatt en skrivebuddy, en som jeg kunne delt tekster med, diskutert plot og karakterer og kanskje skrevet på en tekst sammen. Jeg skriver det meste innen YA sjangere, fantasy, dystopisk og paranormal er mine favoritt sjangere. Skriver også barnebøker. Tilsammen har jeg skrevet 3 ferdige bøker. Jeg skriver på norsk. Er det noen som er i samme situasjon som meg? Send meg en PM eller svar her da (Og ikke døm skriveskillsa etter hvordan jeg skriver her, skriver bittelitt bedre når jeg prøver )
Lofotfrøken Skrevet 26. juli 2015 #2 Skrevet 26. juli 2015 Wow, tre ferdige bøker du. Ikke dårlig! Jeg får nesten aldri skrevet ferdig en historie, håpløse meg Jeg er så ekstremt flink til å starte, finne på noe annet som resulterer i en pause, og når jeg da finner for godt å fortsette blir det bare med planlegging og en ny pause etter en stund. Og å prøve å skrive noe kjempelange greier er jeg usikker på om jeg i det hele og det store får til. Må bare spørre; Hva er YA sjangere? Har du gitt ut noen bøker, er det en framtidig drøm eller vil du holde bøkene dine for deg selv?
Luna31 Skrevet 4. august 2015 #3 Skrevet 4. august 2015 Wow Jeg holder på med min første bok, som var på 75 sider, med 17 av de ble sletta tidligere i sommer Det er en ganske sær fantasyroman. Bare send en PM om du er interessert i å snakke mer!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå