Gå til innhold

pms


Gjest anonym

Fremhevede innlegg

Gjest utlogget nå gitt
Skrevet

hva er PMS? hva står det for? burde egentlig vite dette vil jeg tro :oops:

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Slik jeg har i dag, det :kjempesinna: Men jeg skal jo til typen :D Å jeg er sulten :frustrert: men jeg har jo mat :)

Slik

Skrevet
:kjempesinna::sikle::sove::grine::kvalm::sinnatagg::idesmil::lol:

omtrent sånn

:Nikke: Føler meg sånn i dag jeg.... sukk...

Skrevet

Du verden - det begynner virkelig å gå opp for meg at jeg må være ufattelig heldig som ikke har den minste anelse om hva pms kan være for noe..lycky me! :)

Skrevet

Kanskje du er heldig som ikke vet det. Bare du ikke er sånn uten å vite det da :wink:

Jeg blir både :evil: og kan ha lett for å :grine: , og så blir jeg veldig lett :( og nærtagen. Slitsomt. Og hissig. Kan glefse og kjefte og smelle.

:roll: Tenker andre da.

:oops:

Gjest Anonymous
Skrevet

Det er helt grusomt!!! ikke noe å trakte etter :roll:

Skrevet

Jeg blir værre og værre ettersom tida går jeg - det bekymrer meg. Hadde aldri PMS tidligere, men nå til dags er jeg slik stadig vekk... :-?

Skrevet
Jeg blir værre og værre ettersom tida går jeg - det bekymrer meg. Hadde aldri PMS tidligere' date=' men nå til dags er jeg slik stadig vekk... :-?[/quote']

Sånn har jeg også det. Blitt verre den siste tiden. Stakkars de som omgås meg i denne perioden. Igår hadde jeg skikkelig PMS. Var kjempesur og fornærmet hele dagen.

Det er slitsomt det, både for meg og andre...

Gjest Ikke innlogget AUF
Skrevet

Godt å høre at det ikke er bare meg som sliter med dette! Det er et H!!!!!!

Skrevet

min ex visste alltid før meg at jeg snart skulle ha mensen, for å si det sånn.

Skrevet

:ler:

Hahaha..... jeg blir akkuratt sånn.

Skal til legen med dette snart også...

Skrevet
Jeg blir værre og værre ettersom tida går jeg - det bekymrer meg. Hadde aldri PMS tidligere' date=' men nå til dags er jeg slik stadig vekk... :-?[/quote']

Jeg også, helt forferdelig. Har i dag greid å krangle både med sambo og sønn om bagateller, og kjeftet og være irritert for den minste ting. Det er så slitsomt!!!

Vet at jeg er så ufattelig urimelig, men klarer bare ikke å slutte. Tok meg til slutt en lang sykkeltur og et bad for å la de andre være i fred og kanskje få opp endorfin nivået. Klarte i hvert fall å til slutt si noe hyggelig til samboeren som har søkt tilflukt i datarommet! :ler:

Stakkars familie! :o

Har lurt på å prøve det der produktet Femal eller Feminal eller hva det nå het. Noen som har prøvd det?

Skrevet

Jeje pms er kjempegøy jeg begynner å grine fordi det er ei uke til jeg får meg noe :roll: dette er ikke sunt.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...