Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Dere som har pollenallergi med symptomer i øynene: Er det vanlig å ha hvitt/gjennomsiktig sekret i øyet? Legger seg oppå øyet og klistrer sammen øynene  når man våkner?

Bruker Livostin øyedråper og føler disse hjelper, men jeg klør fortsatt og hinnen over øynene blir tykkere og klør. 

Videoannonse
Annonse
AnonymBruker
Skrevet

Gå og snakk med fastlegen din.

Anonymous poster hash: 10aac...8c8

AnonymBruker
Skrevet

Øyebetennelse



Anonymous poster hash: 5e0bb...bb9
AnonymBruker
Skrevet

Dere som har pollenallergi med symptomer i øynene: Er det vanlig å ha hvitt/gjennomsiktig sekret i øyet? Legger seg oppå øyet og klistrer sammen øynene når man våkner?

Bruker Livostin øyedråper og føler disse hjelper, men jeg klør fortsatt og hinnen over øynene blir tykkere og klør.

Hør med legen din om du kan få prøve noen andre øyedråper. (Mine kløende øyne sluttet å være et proble da jeg byttet fra livostin til Zaditen.)

Anonymous poster hash: ed747...160

AnonymBruker
Skrevet

Ja, jeg kan våkne med store mengder øyegugge som har stivnet i vippene.. skikkelig digg. Jeg bruker også livostin. 

 

Jeg tar Kestine-tabletter i tillegg, de demper symptomene såpass at jeg bare trenger øyedråper på de verste dagene (typisk når jeg er i hytten, omgitt av jorder, og har gått i fjellet hele dagen, og det er knallsol og ikke har regnet på leeenge..). 



Anonymous poster hash: 6f439...6de

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...