Gå til innhold

Hva kan jeg finne på sammen med kjærestens datter?


Anbefalte innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Nå er der ferietid og jeg må være hjemme med datteren til samboer noen dager. Vi er ikle kjempegodt kjent enda så det vil sikkert være gøy for oss å finne på noe sammen tenker jeg:) noen tips til hva vi kan finne på?

Barnet er 8:)

Anonymous poster hash: ce83d...61f

Videoannonse
Annonse
AnonymBruker
Skrevet

Og om noen lurer så bor vi like utenfor Trondheim:)

Anonymous poster hash: ce83d...61f

Skrevet

Dra på cafe sammen:) Eller ha piknikk i en park

  • Liker 1
Skrevet (endret)

Lag mat, f.eks pizza, og la henne være med på å velge ut ingredienser osv :)

Edit: Her kan dere jo lage verdens rareste pizza. Det er ingenting barn liker bedre enn rare og tullete voksne.

Endret av Alethia
  • Liker 1
Gjest Solstråla88
Skrevet

Piknik i en park, gå en tur, bake, lage deilig lunsj, tegne sammen, gå på lekeplassen.

  • Liker 1
Skrevet

Hva med en tur på stranda hvis været blir fint? Hvis ikke: Pirbadet :)

 

Eller hva med en tur på Vitensenteret? Jentene mine elsker den plassen iallefall, og vi som voksne synes også det er veldig kjekt der :

 

http://www.vitensenteret.com/nb

 

Eller, hva med en tur på Fairytale Cupcake-kaffen i sentrum? Nydelige cupcakes og skikkelig jentete. 

 

Ta en jentedag på Spaet på Britannia Hotel? Tenker ikke behandlinger og sånt, men bare kjøpe tilgang til bassenget og velværebassenget der. 

AnonymBruker
Skrevet

Sirkusparken på Lade er flott hvis været er bra. City Lade er like i nærheten hvis dere vil ha noe å spise. Ellers er jo middag i Tyholt-tårnet ok, eller ta en tur til Munkholmen. Det er meldt veldig bra vær på torsdag, så da er det fint å ta båten ut dit, ta med mat og bare henge. Støtter ellers forslaget om Vitensenteret.

Anonymous poster hash: 50ea8...b1d

Skrevet

Jeg og stedatteren min pleier å dra på shopping sammen. I morgen skal vi på plantasjen og handle uteplanter som vi skal plante ned sammen. Koselig å ha noe å gjøre når det er ferie 😉

  • Liker 1
AnonymBruker
Skrevet

Er ble vitensenteret!

Koste oss begge 2:)

Takk for tips alle sammen:)

Anonymous poster hash: ce83d...61f

  • Liker 1

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...