Gå til innhold

Spørre om han vil på ferie med meg?


Anbefalte innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Heg har ferie om 3 uker og har egentlig ingen å reise med. Alle venner og familie er opptatt. Men jeg driver å dater dn fyr nå og vi har holdt på dn stund. Jeg vet at han ikke har ferieplaner og lurte på om det er ok å spørre om han kunne tenke seg dn tur? Hva synes dere? Jeg tenker at det ikke trenger å være en så lang tur, men kanskje en langhelg.

Hvis jeg skal spørre, hvordan ville dere tatt det opp? Jeg vil jo ikke at det skal høres for seriøst ut slik at han blir skremt, men fn liten ferie er vel en fin mulighet til å bli bedre kjent?

Anonymous poster hash: 9c905...cef

Videoannonse
Annonse
Gjest Faerunpedia
Skrevet

"Jeg har ferie om 3 uker, har du lyst å reise bort noen dager?"

AnonymBruker
Skrevet

Spør! Som nevnt over. En langhelg er helt fint. Jeg var nettopp en langhelg med han jeg har datet siste halvåret. Det var han som spurte om vi ikke skulle ta en liten tur sammen, mens vi satt og snakket om at nå var det jo snart sommer og oi så godt å få ltit fri osv. 



Anonymous poster hash: 00b60...ace

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...