Gjest Nara Skrevet 4. juli 2002 #1 Skrevet 4. juli 2002 Mammam min har bursdag i helgen, og jeg hatt tid til å finne på noen presang ennå. :oops: Er det noen som har tips til en praktisk gave til hage eller kjøkken? Klem Nara
Majken Skrevet 4. juli 2002 #2 Skrevet 4. juli 2002 Foreldre er vanskelige å kjøpe til ja. Men til hagen: frø til noen fine blomster eller noe til kjøkkenhagen, hagehansker (er som med sokker: kan aldri få for mange), dekorasjonsfigur til hagen (er vel ganske populære - men utrolig mye stygt å få tak i!). Til kjøkkenet: bilde i ramme med magnet til kjøleskapet (veldig populært hvis man har barnebarn), ny spennende kokebok. For å nevne noe. Håper du finner noe fint til mammen din!
Gjest Solskinn Skrevet 4. juli 2002 #3 Skrevet 4. juli 2002 Gastromat heter en serie med bra redskaper i plast, jeg liker spes pinsetten og skjeden. En bra salt og pepperkvern om hun er glad i å hode på i hagen, hva med en liten spade og rake i rustfritt stål som holder en stund. hmmm... det var det jeg kom på sånn på sparket!
Guess What! Skrevet 5. juli 2002 #4 Skrevet 5. juli 2002 En toastmaker/maskin! Toast er jo kjempe godt!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå