Gjest Anonymous Skrevet 2. september 2004 #1 Skrevet 2. september 2004 Skal bestille trenchcoat'en fra HM. Noen som kan tenke seg hvordan de er i str? jeg plager å bruke 36 i det meste, men det hender det blir litt langt på armene etc. Men spørsmålet er skal jeg ta 36 eller 34 tro? syns noen nevnte at klærne deres er litt større enn man skulle tro i de ulike str?
Gjest Anonymous Skrevet 2. september 2004 #2 Skrevet 2. september 2004 Hvor på h&m sine sider eller i katalogen er denne? Har ikke sett den..
Gjest Anonymous Skrevet 2. september 2004 #3 Skrevet 2. september 2004 den er hverken i den store høstkatalogen eller på internett, men i en mindre katalog som kom nylig..
lillen Skrevet 2. september 2004 #4 Skrevet 2. september 2004 Hvis du ringer inn bestillingen, kan du kanskje spørre om råd!? Kan jo hende de vet om den er stor eller liten for størrelsen... Egentlig så vet jeg ikke hvor hjelpsomme de er på telefon, men verdt et forsøk!? Hva skal du bruke den til? Skal du ha den i vinter, med tykke gensere under, ville jeg valgt 36. Det er så unødvendig av HM å ikke legge alle varene ut på nett!
m_h Skrevet 4. september 2004 #5 Skrevet 4. september 2004 Nå er den lagt ut på hm.com,her er bildene av de to fargene. Jeg har bestil den svarte. Bilder fjernet. Link til bildene i stedet. Hege (admin) Du kan heller ikke legge inn bilder i innleggene dine eller i signaturen, annet enn våre automatisk genererte smilefjes. http://forum.kvinneguiden.no/faq.php#0
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå