Gå til innhold

Frisyre og neglelakkfarge på jobbintervju?


Anbefalte innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Jeg skal på et jobbintervju, det er lenge siden jeg har vært på dette og lurer på hva som er passende frisyre og om jeg kan ha neglelakk med farge, evt. hvilken?

 

Jeg har ganske langt hår, så jeg bør vel ikke ha det utslått, eller er det vanlig? Det er en type kontor/resepsjon/administrasjons jobb.

 

Bør jeg videre ha litt hel på skoene og ikke helt flate?



Anonymous poster hash: 4e82d...d22
Videoannonse
Annonse
AnonymBruker
Skrevet

Håret kan du ha i en enkel topp eller hestehale, noe som kler deg og ville passet i jobben.

 

Neglene bør være enkle, uten fancy mønster, neonfarger, glitter eller andre særheter. De bør dog være velstelte, prøv å unngå avskallet neglelakk eller nedbitte negler. Fransk manikyr er alltid fint, men en enkel rød, naturlig eller blank er også veldig fint om du ikke er fullt så avansert.

 

Skoene kan godt ha litt hæl, men unngå stilettene. Hvis du ikke er komfortabel med å gå med hæl bør skoene være flate. Det viktigste er at de er fine og rene.

 

 



Anonymous poster hash: 61020...bcb
AnonymBruker
Skrevet

Nøytralt og velstelt er tingen. 



Anonymous poster hash: 2ba95...04e
  • Liker 1
Gjest Honeyblossom
Skrevet

Jeg ville hatt håret i en hestehale og droppa neglelakken hvis den er i en veldig knall farge. En enkel blank neglelakk eller fransk manikyr er fint :)

 

Sko med heler er fint så lenge de ikke er altfor høye.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...