Braah Skrevet 5. juni 2015 #1 Skrevet 5. juni 2015 Hei! Har kjøpt meg dette produktet, og tenker da å kjøre dette samme programmet som den videoen viser. Hva synes dere? Tror dere at jeg kan få mer synlige muskler/bli større om jeg kjører det regelmessig i typ 4-5 uker framover? Videoen:
Gjest Sådetså Skrevet 5. juni 2015 #2 Skrevet 5. juni 2015 Du vil bli sterkere og muligvis mer markert. Men for å bli større må du spise mye og trene hardt, med vekter. Om man bare trener med kroppen som vekt vil det stoppe en plass og man må øke belastningen for å få fremgang. Har en slik selv som jeg bruker å har gått fra 4 hangups til 14 på 2 uker. Trener da også annenhver dag på treningssenter med vekter. Men er ett kjekt verktøy for hjemmtrening.
Braah Skrevet 5. juni 2015 Forfatter #3 Skrevet 5. juni 2015 Du vil bli sterkere og muligvis mer markert. Men for å bli større må du spise mye og trene hardt, med vekter. Om man bare trener med kroppen som vekt vil det stoppe en plass og man må øke belastningen for å få fremgang. Har en slik selv som jeg bruker å har gått fra 4 hangups til 14 på 2 uker. Trener da også annenhver dag på treningssenter med vekter. Men er ett kjekt verktøy for hjemmtrening. Okey takk! Kroppen min er selv helt grei, der jeg har endel fett nederst på magen. Håper også å stramme chesta mine endel med disse øvelsene, tror du det går? Og vil jeg eksempelvis få en større triceps med antall pull ups osv?
Gjest Sådetså Skrevet 5. juni 2015 #4 Skrevet 5. juni 2015 Du blir nok sikkert strammere ja, men du kommer nok ikke til å gå ned noe merkverdig i fettprosent med å bare bruke iron gym. Her må det kostholdsendringer til samt hardtrening. Som nevnt så vil du kunne få større tricep ja, å bli sterkere men det vil jo stoppe en plass siden vekten/belastningen blir den samme (kroppsvekt) så du vil ikke øke derfra med mindre du øker belastning/vekt.
Braah Skrevet 5. juni 2015 Forfatter #5 Skrevet 5. juni 2015 Du blir nok sikkert strammere ja, men du kommer nok ikke til å gå ned noe merkverdig i fettprosent med å bare bruke iron gym. Her må det kostholdsendringer til samt hardtrening. Som nevnt så vil du kunne få større tricep ja, å bli sterkere men det vil jo stoppe en plass siden vekten/belastningen blir den samme (kroppsvekt) så du vil ikke øke derfra med mindre du øker belastning/vekt. Skal jo også endre min kosthold. Kunne det vært lurt å trene dette programmet, samt tatt endel proteinbarer etter uføret trening? Burde vel da se en forskjell spesielt på armene, og skuldra? Da treningen er veldig tung. Har btw også vekter hjemme.
Nutz Skrevet 6. juni 2015 #6 Skrevet 6. juni 2015 Jeg har denne samme dørgymmen, men jeg er skeptisk til å henge den opp uten å ødelegge hele dørkarmen. Hvor lenge kan man holde på før øverste list faller ned eller blir ødelagt?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå