Cinzia Skrevet 28. mai 2015 #1 Skrevet 28. mai 2015 Vi skal ha barneselskap på lørdag og det hadde vært greit å ikke bli stående med alle forberedelsene i morgen kveld. Tenkte å bake sjokoladekake som skal trekkes med smørkrem og marsmallowsfondant, men kan jeg lage den i kveld, tror dere?
Viktualia Skrevet 28. mai 2015 #2 Skrevet 28. mai 2015 Selvsagt, den bli bare bedre av det etter min mening. Mat blir ikke ødelagt så fort, men det bør stå kjølig så klart.
AnonymBruker Skrevet 28. mai 2015 #3 Skrevet 28. mai 2015 Så lenge den får stå i kjøleskapet så blir den bare bedre om den får stått noen dager Anonymous poster hash: a1cb4...f32
Cinzia Skrevet 28. mai 2015 Forfatter #4 Skrevet 28. mai 2015 Takk for svar. Jeg tenkte vel egentlig at selve kaka godt kunne stå, men var usikker på fondanten.
makkapakka Skrevet 28. mai 2015 #5 Skrevet 28. mai 2015 jeg lager alltid sjokoladekake 2 dager før selskapet og setter den i kjøleskapet, da blir den best iallefall sier de som spiser den det..
Lula Skrevet 28. mai 2015 #6 Skrevet 28. mai 2015 Takk for svar. Jeg tenkte vel egentlig at selve kaka godt kunne stå, men var usikker på fondanten. Fondant er jo nesten bare sukker så det er null problem. Du bør imidlertid dekke kaken godt til så ikke fondanten blir hard
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå