Gå til innhold

Fremhevede innlegg

Skrevet

Jeg lurer på om noen har en shampo å anbefale for tørr hodebunn? :hår:

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Vet ikke om en spesiell, men du kan skjekke ut www.lookfantastic.com. Der har de produkter fra alle de store merkene, og man kan søke på diverse ønsker og merker. Mye billigere enn å gå i salong her i norge og kjøpe. Du får det i posten i løpet av to-tre dager og du betaler ikke toll for de merker esken med 'vareprøve'. Genialt!

Gjest Anonymous
Skrevet

Jeg synes den fra Kerastase (L'Oreal) som er grønn/turkisaktig og heter Dermocalm er bra. Jeg har brukt den for tørt hår.

Gjest Ethereal
Skrevet

Kerastase Dermo-calm er kjempebra, og finnes for ulike hårtyper. Kerastase er det merket man sparer minst på ved å handle via Lookfantastic, så der kjøper jeg i hvertfall selv like gjerne hos frisøren. :)

Skrevet

Har ikke noe shampo å anbefale,

men jeg hade tørr hodebunn før.

Kjøpte Redken thicketing lotion,

og den tørre hodebunnen forsvant!!!!!

Det var egentlig ikke derfor jeg kjøpte den,

men det var jo en super "bivirkning"

:-)

Skrevet

Hvis det er flass du har problemer med, kan det skyldes en sopp. Da funker Fungoral veldig bra. Den får du kjøpt på apoteket.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...