Gjest Anonymous Skrevet 29. august 2004 #1 Skrevet 29. august 2004 kan dere måle leggen deres? Mange her som sier de har tykke legger men har funnet støvletter som passer. Jeg finner virkelig ikke noe, og lurer dermed på hvor mange cm. dere er rundt leggen der den er tykkest. Hvis dere gidder å måle?
Gjest Chica Skrevet 29. august 2004 #3 Skrevet 29. august 2004 39 cm Bruker str 38 i sko, og får kun på meg strechstøvletter...
Gjest Myumi Skrevet 29. august 2004 #4 Skrevet 29. august 2004 Skoringen har denne høsten lansert støvletter med ekstra legg-vidde (fikk en brosjyre i posten) så kanskje du finner noe der. www.skoringen.no
Dagensdiva Skrevet 29. august 2004 #5 Skrevet 29. august 2004 til dere med 'tykkelegger': Problemet er vel løst for dere nå..i og med at det er mote med buksa oppi støv. så er det mere plass..vil jeg tro..da blir det vel legger istedet for buksa!
Gjest Myumi Skrevet 29. august 2004 #6 Skrevet 29. august 2004 til dere med 'tykkelegger': Problemet er vel løst for dere nå..i og med at det er mote med buksa oppi støv. så er det mere plass..vil jeg tro..da blir det vel legger istedet for buksa! Tror ikke støvlettene har blitt videre i skaftet av den grunn- det er heller at jeansene skal ha veldig trange ben.
Omorosa Skrevet 29. august 2004 #7 Skrevet 29. august 2004 37 cm og bruker str 38. Har ingen problemer med å få på meg høye støvletter. Men pass på at dere ikke klemrer huden og flesket (hehe) når dere drar opp glidelåsen.
vilde Skrevet 29. august 2004 #8 Skrevet 29. august 2004 39-40 cm (skrekk og gru!!), bruker str 39-40 og ja jeg har alltid hatt problemer med å finne høye støvletter som passer pga kraftige legger..
Gjest Anonymous Skrevet 29. august 2004 #10 Skrevet 29. august 2004 Og takk forresten for at dere gadd å måle! Skal bestille fra www.duoofbath.com nå, så da ordner det seg! Var bare nysgjerrig på hva dere mente med tykke legger. Skjønner nå at mine er abnormt tykke! :D
Omorosa Skrevet 29. august 2004 #11 Skrevet 29. august 2004 Og takk forresten for at dere gadd å måle! Skal bestille fra www.duoofbath.com nå, så da ordner det seg! Var bare nysgjerrig på hva dere mente med tykke legger. Skjønner nå at mine er abnormt tykke! :D Håper du ikke ble lei deg nå
Gjest Anonymous Skrevet 29. august 2004 #12 Skrevet 29. august 2004 Håper du ikke ble lei deg nå Nei, herregud! :D
Dagensdiva Skrevet 29. august 2004 #13 Skrevet 29. august 2004 Joda, det også! Buksene skal være smale nederst. Men det er veldig mange støveletter som har litt mer "plass".
Gjest 1111 Skrevet 29. august 2004 #14 Skrevet 29. august 2004 Men det er veldig mange støveletter som har litt mer "plass". ..og det er kjipt for de som allerede sliter med å finne støvletter som sitter rundt leggen :evil:
Gjest Chica Skrevet 29. august 2004 #15 Skrevet 29. august 2004 Jeg syns ikke jeg har tykke legger, men får den følelsen når jeg ikke får på meg "normale" støvletter i butikken. Har venninner som har det motsatte problemet, så det skulle vært mulig å få kjøpt støvletter med ulik skaftomkrets. (Vet at det er mulig å få tak i, men jeg vil ikke bestille på nett, vil prøve skoene før jeg kjøper de)
Linselus Skrevet 29. august 2004 #16 Skrevet 29. august 2004 det skulle vært mulig å få kjøpt støvletter med ulik skaftomkrets. (Vet at det er mulig å få tak i, men jeg vil ikke bestille på nett, vil prøve skoene før jeg kjøper de) Jeg er enig, når man klarer å produsere ridestøvler med alt fra to til fire skaftvidder skulle det vel være mulig å produsere støvletter med mer enn en skaftvidde også. Det hadde jo faktisk vært kjekt at man ikke må kjøpe støvletter "fordi de passet i leggen" men heller kunne gjort det "fordi de var så fine/kule/lekre"
~Viva~ Skrevet 30. august 2004 #17 Skrevet 30. august 2004 27 cm *skal slutte å klage på leggene mine*
Gjest Dalwhinnie Skrevet 30. august 2004 #18 Skrevet 30. august 2004 Hmmm... dette har jeg faktisk aldri kommet på å måle... *finne målbånd* 38 cm i omkrets og str 37 i sko. Men sliter fælt med å finne støvletter som er vide nok i skaftet.
Gjest Poirot Skrevet 30. august 2004 #19 Skrevet 30. august 2004 37 cm, 36 i sko. Finner ikke støvletter.
Lala Skrevet 30. august 2004 #20 Skrevet 30. august 2004 ..og det er kjipt for de som allerede sliter med å finne støvletter som sitter rundt leggen :evil: Ikke så pent når støvletter står ut to cm fra leggen. Er det egentlig noen som passer støvletter perfekt?
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå