Gjest imperio Skrevet 18. mai 2015 #1 Skrevet 18. mai 2015 Når du blir oppringt av et ukjent nummer... og du sjekker det opp og ikke har peiling på hvem det er, ringer du tilbake da? Jeg ble nettopp ringt opp av en person. Nummeret er ikke registrert hos telefonterror, og jeg har hemmelig nummer og reservert meg for spørreundersøkelser. Hadde du ringt tilbake, eller ventet til personen ringer igjen? Aner ikke hva jeg skal gjøre.. For personen er i en helt annen by i følge gulesider.
AnonymBruker Skrevet 18. mai 2015 #2 Skrevet 18. mai 2015 Jeg hadde gitt faen, hvis det er meg de vil ha tak i ringer de tilbake. Hvis du har sjekket og det er en fremmed så bare la det være. Det går an å ringe feil selv med mobil... Anonymous poster hash: ae1e2...1ec
Gjest imperio Skrevet 18. mai 2015 #3 Skrevet 18. mai 2015 Jeg hadde gitt faen, hvis det er meg de vil ha tak i ringer de tilbake. Hvis du har sjekket og det er en fremmed så bare la det være. Det går an å ringe feil selv med mobil... Anonymous poster hash: ae1e2...1ec Sist jeg ble oppringt feil så terroriserte han meg i et år Måtte få pappa til å ta telefonen for å be han om å slutte å ringe. En enslig kar på 50 år som var ensom. Men jaja, får se om de ringer tilbake. Lurte bare på om det var vanlig, jeg bruker å vente å se om de ringer tilbake. Hvis ikke, så glemmer jeg det.
Kragebein Skrevet 18. mai 2015 #4 Skrevet 18. mai 2015 Jeg ringer tilbake om jeg venter telefon fra noen, for eksempel nå som jeg har sendt ut masse jobbsøknader den siste tiden så ringer jeg definitivt tilbake. Ellers lar jeg vær, er det noe viktig så får de ringe igjen. 2
Minya Skrevet 18. mai 2015 #5 Skrevet 18. mai 2015 Jeg søker alltid opp ukjente nummer enten via gule sider eller telefonterror. Finner jeg ut hvem det er og kjenner igjen eieren av nummeret, ringer jeg dem opp igjen. Er det viktig, ringer de som regel opp igjen, men kjenner jeg ikke nummeret innen da, tar jeg ikke telefonen, siden nummeret mitt ikke er registrert noe sted og det sannsynligvis er uvedkommede som har fått tak i nummeret mitt på en eller annen måte.
Gjest imperio Skrevet 18. mai 2015 #6 Skrevet 18. mai 2015 Jeg søker alltid opp ukjente nummer enten via gule sider eller telefonterror. Finner jeg ut hvem det er og kjenner igjen eieren av nummeret, ringer jeg dem opp igjen. Er det viktig, ringer de som regel opp igjen, men kjenner jeg ikke nummeret innen da, tar jeg ikke telefonen, siden nummeret mitt ikke er registrert noe sted og det sannsynligvis er uvedkommede som har fått tak i nummeret mitt på en eller annen måte. Det samme gjør jeg. Har hemmelig nummer + registret hos Brønnøysundregisteret. Den mystiske personen har ikke ringt igjen. Men ble vekket klokken 9 av at den mystiske personen ringte
lykkelige.meg Skrevet 18. mai 2015 #7 Skrevet 18. mai 2015 Ringer alltid tilbake, hva er det værste som kan skje liksom? :-) Men så bruker jeg telefonen mye i jobb, så det kan godt være noen som skal ha tak i meg i jobbsammenheng.
Carro123 Skrevet 18. mai 2015 #8 Skrevet 18. mai 2015 Jeg ringer aldri tilbake.. Er det så viktig ringer de mest sannsynlig opp igjen:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå