kjøttmeis Skrevet 18. mai 2015 #1 Skrevet 18. mai 2015 Jeg har en iPhone 5c og er jo fornøyd med den. Veldig god mobil! Den eneste ulempen ved å bytte fra en Samsung s3 til denne var at skjermen på denne er mindre. Jeg vil gjerne ha en større skjerm og en iPhone 6 ser jo ut til å passe fint da. Men er det en bra mobil å oppdatere til? Vil gjerne ha en iPhone, siden jeg er veldig fornøyd med det så langt. Har du oppdatert til iPhone 6? Hva synes du om telefonen? Kvalitet, levetid, kamera, etc.?
QueenC Skrevet 18. mai 2015 #2 Skrevet 18. mai 2015 Jeg hadde Iphone 5, og byttet til Iphone 6. Var kjempe fornøyd med selve telefonene og hadde ingenting å klage på. Den tåler en liten støyt og batteritiden og kamera var jeg veldig fornøyd med, men jeg syntes den ble for stor. Jeg bruker mobilen når jeg løper og syntes det ble upraktisk å løpe med en mobil som ikke passet i lommen på treningstightsen. Så det er den eneste grunnen til at jeg byttet tilbake.
kjøttmeis Skrevet 18. mai 2015 Forfatter #3 Skrevet 18. mai 2015 Jeg hadde Iphone 5, og byttet til Iphone 6. Var kjempe fornøyd med selve telefonene og hadde ingenting å klage på. Den tåler en liten støyt og batteritiden og kamera var jeg veldig fornøyd med, men jeg syntes den ble for stor. Jeg bruker mobilen når jeg løper og syntes det ble upraktisk å løpe med en mobil som ikke passet i lommen på treningstightsen. Så det er den eneste grunnen til at jeg byttet tilbake. Okei Da tror jeg den kanskje passer meg fint, i og med at jeg liker litt større mobiler. Ser mye film, redigerer bilder + videoer og spiller en del. Tror størrelsen da passer bra.
QueenC Skrevet 18. mai 2015 #4 Skrevet 18. mai 2015 Vil tro den passer bra til ditt behov, så go for it! 1
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå