AnonymBruker Skrevet 11. mai 2015 #1 Skrevet 11. mai 2015 Jeg har et slikt bord fra Ikea i fargen brunsvart. Resten av møblene i stuen er i samme farge, med unntak av sofaen og en lenestol som er grå. Jeg trenger inspirasjon til hva jeg kan pynte bordet med, er så lei av den store mørke flaten. Har ikke så mye pynt fra før av, bare noen sofaputer i en slagt sjøgrønn farge, samt noen telysholdere i samme farge. Har noen forslagt til hva jeg kan pynte bordet mitt med? Er helt grønn på slikt. Plante? Duk? Sånt fat med diverse pynt på? Help me? Anonymous poster hash: b2082...cd5
AnonymBruker Skrevet 11. mai 2015 #2 Skrevet 11. mai 2015 Jeg ville gått for et stort fat med noen kubbelys og noe pynt på. Sølv og hvit som basisfarger, så kan du bytte puter og pynt etter sesong.Anonymous poster hash: 99da3...de2
Zienna Skrevet 12. mai 2015 #3 Skrevet 12. mai 2015 Siden du har sjøgrønne puter i sofaen, ville jeg ha samlet grønne glassvaser i forskjellig høyde og form på bordet. Så kan du evt. stikke en enkel blomst i hver av dem.Det høres litt kjedelig ut med grå sofa med bare grønne puter. Tror jeg hadde lagt i èn pute i knall rosa, gjerne blomstret. Se på Kremmerhuset sine nettsider
Maimira Skrevet 12. mai 2015 #5 Skrevet 12. mai 2015 Jeg synes det er penest med friske, avskårne blomster. Også gjerne noen litt gedigne lysestaker.
Jade Skrevet 13. mai 2015 #6 Skrevet 13. mai 2015 Mye inspirasjon å hente på interiørblogger! Og så ville jeg gått i en interiørbutikk og sett på bordutstillingene de har. Og så kjøpt det du likte der, eller ta bilde og finne noe lignende andre steder.
peppermyntete Skrevet 14. mai 2015 #7 Skrevet 14. mai 2015 Jeg hadde kjøpt en billig duk som frisket opp litt og satt noen lys og kanskje et par små kaktuser i knallfargede potter oppå!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå