Gå til innhold

Hva er deres beste tips for avvisning?


Anbefalte innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Som overskriften sier. Hva funker? Hvordan takler dere å bli valgt bort?

Anonymous poster hash: 32e26...3e8

Videoannonse
Annonse
AnonymBruker
Skrevet

Jeg kan først av alt si hva som ikke funker: Å ikke gi noen beskjed/ikke svare på melding. Det syns jeg er så dårlig, enda man kanskje bare har møttes en gang.

Ellers har jeg selv avvist et par ganger, og jeg har prøvd å bare være ærlig "Du er en flott kar, men jeg tror ikke vi har noe mer potensiale."



Anonymous poster hash: 99c3e...39c
AnonymBruker
Skrevet

Man tar det som en mann.

Det er den verste følelsen man kan være borti. Man blir knust. Men man tenker bare at man må gå videre og ikke tenke så mye mer på det. For i bunn og grunn kan man ikke endre hva andre mennesker tenker eller føler.

Man må bli tykkhudet for å klare seg i datingverden, og avvisninger er den beste måten å bli det på.

Det verste folk gjør er å ta det som det ultimate nederlaget eller at de slutter å tro på seg selv. Det er faktisk ikke verdens undergang. Bare ikke ha så mye forvetninger og ikke vær for følelsesmessig investert før man prøver.



Anonymous poster hash: 765e9...43b

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...