Gå til innhold

ekstremt gir på dietten :D !


Anbefalte innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Er dette normalt? Jeg spiser 500 kalorier annen hver dag eller hver tredje dag. Bytter på. De dagene jeg spiser normalt kjeder jeg meg og blir så rastløs! Må bare over på neste dag så jeg kan gå ned mer .. Jeg er jo ganske undervektig, eller ikke utrolig mye men jeg vil mer ned. Jeg vet ikke om det er fordi jeg vi bli tynnere eller ikke, tror det er fordi jeg blir rolig av dette..



Anonymous poster hash: 23fc1...0f3
Videoannonse
Annonse
AnonymBruker
Skrevet

Høres ikke bra eller sunt ut å gå ned når du er undervektig. Vær heller opptatt av å ha en flott og sunn kropp og dermed vær rolig og tilfreds hvis du klarer å holde på den normale fine vekten. Det er flott av deg hvis du klarer å ha den kontrollen.



Anonymous poster hash: bfcf4...345
  • Liker 2
AnonymBruker
Skrevet

?



Anonymous poster hash: 23fc1...0f3
Gjest Bond
Skrevet

Kjære Trådstarter

Jeg må dessverre stenge tråden din. Årsaken til det er at vi moderatorer ikke kan passe tråden din konstant og luke ut svar du kan få som kan være skadelig for deg i den situasjonen du er i nå. En annen grunn er at vi ikke vet noe om hvilke kompetanse som ligger til grunn for de svarene du måtte få.

Jeg vil oppfordre deg til å ta kontakt med Mental Helse, som er en telefon- og netttjeneste for alle som trenger noen å snakke eller skrive med noen om livets utfordringer. Du kan ringe til dem døgnet rundt på 116 123 eller benytte deg av nettsiden deres. Her vil du treffe mennesker som du kan prate med og få råd av, og du kan ta kontakt som anonym.

Du kan også ta kontakt med Rådgivning Om Spiseforstyrrelser. De kan du kontakte på både mail og telefon. De har bred erfaring med spiserelaterte problemer, og kan være gode å snakke med når man er i en vanskelig situasjon, slik du beskriver.
Snakk også gjerne med legen din eller noen du kjenner om problemene, det er vondt å sitte med slike ting alene. Hvis du synes det er vanskelig å ta opp, kan du vise dem det du har skrevet her.

Håper du får hjelp til å bil frisk.
Mvh

Bond, forumansvarlig

Gjest
Dette emnet er låst for flere svar.
×
×
  • Opprett ny...