AnonymBruker Skrevet 30. april 2015 #1 Skrevet 30. april 2015 Nå gjenstår vel bare sivil ulydighet for og få slutt på ødeleggelsen av norsk natur eller? Anonymous poster hash: ed4f1...f9f
Gjest Sunhands Skrevet 30. april 2015 #2 Skrevet 30. april 2015 Er det ikke slik at det må godkjennes i hver enkelt kommune? Tviler på at det kommer til å bli tillatt her. Jeg vil ikke ha det.
Gjest Meeh Skrevet 30. april 2015 #3 Skrevet 30. april 2015 95% av norsk natur er stort sett fullstendig uten menneskelig aktivitet, å skulle nekte aktiviteter som snøscooter er egoisme av verste sort.
Sir Winston Skrevet 1. mai 2015 #4 Skrevet 1. mai 2015 95% av norsk natur er stort sett fullstendig uten menneskelig aktivitet, å skulle nekte aktiviteter som snøscooter er egoisme av verste sort. Helt korrekt, hvem har bestemt at ski-fantastene har mer rett på landet enn de som liker å ta seg frem motorisert?
AnonymBruker Skrevet 1. mai 2015 #5 Skrevet 1. mai 2015 Er det ikke slik at det må godkjennes i hver enkelt kommune? Tviler på at det kommer til å bli tillatt her. Jeg vil ikke ha det. Hehe.. Kommunene? De gir dispensasjoner over en lav sko. Anonymous poster hash: 58bda...ea0
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå