Gå til innhold

Hjemmelaget Smoothie! Refill poser? Start sett? Hvor? Linker? Haster...


Anbefalte innlegg

Skrevet

Skal lage min egen smoothie til barn å trenger sånne refillposer med drikketut + et startkit med sånn som gjør påfyl enklere, om ingen har sett en pose som kan fylles på en enklere måte? Hvor finner jeg dette? Like gjerne fra norske sider som fra ebay eller noen andre utenlanske sider bare det holder seg innenfor tollgrensa. Billigst mulig er så klart å foretrekke.

Skrevet

Noe sånt? http://www.smudis.no/nettbutikk/

:)

Anonymous poster hash: 2ed0c...0d0

Ja, takk! :D

Trenger man noe ekstra utstyr for å fylle de posene? Har du selv testet dem?

AnonymBruker
Skrevet

Ja, takk! :D

Trenger man noe ekstra utstyr for å fylle de posene? Har du selv testet dem?

Nei, jeg har ikke testet dem selv, mine unger begynner å bli så store at vi ikke bruker så mye sånt mer, men jeg har hørt bra ting om dem fra andre. :)

Kan ikke skjønne at man trenger noe mer enn den trakten de har for å fylle på (strengt tatt trenger man vel neppe det heller om man kan åpne bunnen helt, men kanskje greit å ha for å unngå søl).

Anonymous poster hash: 2ed0c...0d0

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...