Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg våknet i dag med smerter i brusken som ligger foran venstre øreinngang. Det er kun smerter ved bevegelse av denne, eller ved forskyvning av huden rundt. Det er ikke smerter i selve øret. Jeg har vert ganske forskjølet de siste 3 dagene, og var også inne på legekontoret for øreskyll for 4 dager siden. Kan dette vere årsaken? At det er forskjølelsen som gjør at brusken er vond? Det er også noe smerter i kjeven når jeg tygger, men dette merker jeg bare litt. Noen som har opplevd noe lignende? Og hva kan det være?

AnonymBruker
Skrevet

Jeg pleier å få dette om jeg ligger "feil" på puta. Skikkelig ille smerte i brusken i og rundt öret. Det går over, men kommer igjen om jeg ikke ligger rett. Jeg er ikke forkjölet



Anonymous poster hash: 8a5ee...4f9
Skrevet

Hadde det, var en ytre ørebetennelse, lett for legen å diagnostisere, ble behandlet med øredråper. Kontakt lege om det vedvarer.

AnonymBruker
Skrevet

når fikk vi følelse i ørebrusken? innbilt smerte perhaps?



Anonymous poster hash: 7df6b...ad2

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...