Meowy Skrevet 8. april 2015 #1 Skrevet 8. april 2015 Havnet i en litt vrien situasjon for litt siden.. Jeg trener aldri og er derfor utrolig svak, i forbindelse med styrketest på skolen begynte jeg å trene. 3 uker inn i treningen fikk jeg beskjed om at jeg hadde kyssesyken(og fikk da ikke lov til å trene). Jeg ble akkurat friskmeldt og styrketesten var i går.. Om det lar seg gjøre tenkte jeg at jeg kunne ta testen om 2 uker. Men kan jeg egentlig forbedre styrken min noe særlig på den tid? Om jeg går 100% inn for det, når det kommer til både trening og kosthold? Om det er mulig, er det noen som kan gi meg tips om hva jeg brude gjøre? Vil bare si at jeg ikke engang klarer å ta en armheving, så bare det å kunne ta minst en armheving for meg ville vært bedre.. Testen fokuserer forresten hovedsakelig på armene.
Illuminatum Skrevet 8. april 2015 #2 Skrevet 8. april 2015 Ja, det går fint å bli sterkere på to uker. http://fitnessbloggen.no/styrketrening-for-nybegynnere/
grrwaffmjau Skrevet 8. april 2015 #3 Skrevet 8. april 2015 Jeg merket forskjell fort når jeg begynte med styrketrening, så ja, absolutt mulig!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå