Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg vet det finnes noen emner om dette, men var redd for liten aktivitet og ingen svar på de gamle postene.

Jeg er på leting etter en ny PC, og jeg kan lite om datamaskiner. Så om dere har tips til PC - laptop, som ikke koster all verden og har nok minne og ytelse til å kjøre spill som blant annet the sims, så hadde det vært supert.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

The Sims er et ganske tungt spill, derfor trenger du en krafitgere maskin. Laptop, funker - men er langt fra ideelt. Stasjonær er bedre. Om du skal ha en laptop som egner seg godt, så må du opp i en høyere sum enn "all verden".

Ikke at det heller kommer klart fram hva "all verden" er for deg.

  • Liker 1
Skrevet

Vil ha Laptop fordi da kan jeg bruke den hvor som helst, på kjøkkenet, på stua og ta den enklere med meg. Hva er en høyere sum, og har du forslag til PCer som egner seg?

Skrevet

Om du skal ha hjelp med å finne deg en pc.

Så fyll ut disse svarene.

PRIS!! Ikke skriv "Ikke så dyr eller må ikke koste så veldig mye osv osv" skriv et beløp i kroner.

Størrelsen på skjermen (13", 15", 17")

Skal du ha den med deg rund på skolen og lignende eller skal den bli stående hjemme

Bruksområdet, skole, spill, redigering og lignende

Svarer du på de spm så er man godt på vei til å finne en pc som passer til deg, og ditt bruksområde.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...