Gjest gjest1 Skrevet 16. august 2004 #1 Skrevet 16. august 2004 Er det noen som har oppskrift på gode havrekjeks, helst uten så sinnsyktmye smør? Jeg har så lyst på gode, saftige og smakfulle havrekjeks, men de to oppskriftene jeg har prøvd var ikke noe særlig.
Gjest Anonymous Skrevet 16. august 2004 #2 Skrevet 16. august 2004 Du finner en del oppskrifter for havrekjeks på ABC Matoppskrifter. Prøv denne lenken her f.eks: http://www.matoppskrift.no/sider/sokemaski...&type=oppskrift Vennlig hilsen Magnus
Gjest gjest1 Skrevet 16. august 2004 #3 Skrevet 16. august 2004 Takk for linken! Noen som har erfaring med noen av disse oppskriftene og kan anbefale en, så jeg slipper å jobbe meg gjennom hele lista?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå