Gjest Gjesta Skrevet 14. august 2004 #1 Skrevet 14. august 2004 Hva hadde dere gjort om noen kom og la seg etter darlingen deres?? Ett visst hunkjønn har lagt seg etter MIN darling selv om hun vet veldig godt at han er opptatt (og har vært opptatt en god stund...) :evil: Ikke bare en gang har hun prøvd seg, men TRE! Hun kan bare prøve seg igjen.... *kvesser klørne* :evil: :evil:
Arkana Skrevet 14. august 2004 #2 Skrevet 14. august 2004 Jeg hadde ikke gjort noe. Kjæresten min er sammen med meg, og jeg regner med han fint klarer å styre unna andre kvinner på egen hånd.
Gjest 1111 Skrevet 14. august 2004 #3 Skrevet 14. august 2004 Jeg tror heller ikke at jeg hadde gjort noe spesielt. hadde nok blitt ganske irritert og kanskje sagt noe til henne om hva jeg syntes om oppførselen hennes, men ellers så ville det bare vært en sjanse for kjæresten min å vise at det var meg han ville ha og ingen andre
Gjest Ethereal Skrevet 14. august 2004 #4 Skrevet 14. august 2004 jeg HAR skjelt ut og truet med å klappe til ei dame som la seg etter eksen min, men det er mange år siden Hissig? Hvem? Nå stoler jeg på at kjæresten vet best selv, og gidder ikke å bry meg noe særlig utover det
Naima Skrevet 14. august 2004 #5 Skrevet 14. august 2004 huff ja ikke noe artig å treffe på slike respektløse kvinnfolk. Var på byn en kveld for noen månder tilbake da en tidligere x av sammbo (de var kjærester da de var 16 så x er vel ikke riktige beskrivelsen av henne..) Hun la seg lang flat etter han og han tenkte ikke over det så på henne som en barndommsvenn og pratet og hygget seg. Når hun etter en stund spurte meg om det gjore meg noe at hun "pratet" med han og hun var sjapp å tilføye at hun ikke var ute etter han (noe alle kunne se var løyn fra hennes side) svarte jeg som sant bare at om han var så dum å spolere det vi har så kunne hun bare få han for da var han ikke lenger noen jeg var innterisert i og at jeg i grunnen ikke kune tenke meg at han var så dum at han var villig å gi slipp på vårt forhold tok hun det som en utfordring. Jeg gadd ikke vise meg svak og holdt meg i bakgrunnen og pratet med andre kjennte og hadde det artig utad(var rimelig fustert inni meg men jeg er ikke den som skaper sener på byn og eller andre steder) Til slutt så hun sitt nederlag og kom til meg og sa at hun var inponert over hvor sterk jeg var og at jeg hadde hennes fulle respekt (klarte holde meg rolig selv etter disse frekkhetene og smilte) svarte henne med : Beklager men jeg tror ikke du er den som kan komme i mellom oss du er rett og slett ikke bra nokk eller atraktiv nokk for det og bare sånn at du har det i tankene så vill han ikke kunne ha det bedre hos noen andre enn det han har det hos meg. Da vi kom hjem og hadde sovet ut rusen (rettere sakt han hadde sovet bort rusen jeg drikker ikke stort) fikk han en lekse som han aldrig har fått før der jeg fikk utrykkt hvor respekt løs han var som ikke føyset bort dama da hun med vitende vilje prøvde å fryse ut meg og ta min plass i forhold til han..... han og så sine feil og etter dette gir han bare kalde skuldre til andre kvinner som ser på han to ganger og eller viser meg over dådig mye oppmerksomhet og henger på meg som en hissig klegg og på toppen av det hele gjør han ikke anet enn å skyte av meg og vårt forhold når han snakker med tidligere xèr eller innteriserte kvinnfolk..... Berte som prøvde seg ser ikke lenger meg i øynene når vi går forbi hverandre på gaten hun ser ned som om hun skammer seg.... Så jeg har lært at mann vinner på å ha full kontroll og virke selv sikker og rolig (selv om man ikke er det så får man ta det med eventuelle type når man kommer hjem)
Gjest Anonymous Skrevet 14. august 2004 #6 Skrevet 14. august 2004 Heisann... Vært på begge sider jeg.... (desverre) Men seff ikke mange ganger.... Da jeg var sammen med min x var det ei som virkelig prøvde seg.... Vi hadde vært sammen i 6 år, og hun la seg etter han som en orm, selv om jeg var i samma rommet. Hun sperra opp øynene og var interresert i ALT han sa, uansett hvor teit det var. Hun smilte, blunka og var "helt hans".... Hun fikk han ikke... Irritabelt er det, ja! Fortlate han som hun flørta, men han påstod han ikke s ådet slik... Men, hallo????? Jeg har og prøvd meg på en som er opptatt...... *ser ned* Jeg var så forelska, og bare "måtte" Ikke kjente jeg dama hans heller og han sa det ikke var noe særlig... Men likevel, han avviste meg, og slik var det. Og prøve tre ganger, virker for meg som desperat! Håper du klarer og knuse henne *ler* Klart jeg hadde blitt kjempesint hadde dette skjedd med min nåværende samboer! Girls, stay away! *ler* Håpe alt roe seg for deg jaffal!!!! Om ikke får du ta en skikkelig alvorssamtale med hun berta det gjelder!
Gjest Anonymous Skrevet 15. august 2004 #7 Skrevet 15. august 2004 Ok så er det vel ikke pent gjort å legge ann på andre manns "eiendom", men det er da vel ikke opp til henne, men til han om det blir noe mer eller ei. Hva angår min kjærese så brukte jeg selv lang tid på å få han til å skjønne at jeg flørtet, så jeg ville trodd han om han sa at han ikke hadde oppfattet damens flørt. Det blir som at folk ser på "den nye" som heksa om en mann har vært utro. Det er vel like mye han sin skyld er det ikke? Greit nok så er det vel irriterende, men å bli sint på henne og ta en alvorsprat blir vel dumt. Da er det nå iallfall bedre å ta en alvorsprat med mannen om han følger opp. Til trådstarter så virker det jo som mannen din helst vil være med deg, og at hun rett og slett ikke tar hintet. Du kan jo prøve å si til han at han kan bruke litt større bokstaver neste gang, i stedet for at du skal behøve å gjøre det.
Gjest MrsL Skrevet 15. august 2004 #8 Skrevet 15. august 2004 Jeg tror man skal stole på at mannen klarer brasene selv og heller holde seg i bakgrunnen. Mannen tar den avgjørelsen han mener best, og er den ikke i din favør, ja da var han heller ikke noe å samle på
Gjest Anonymous Skrevet 15. august 2004 #9 Skrevet 15. august 2004 Typen min møtte igjen eks'en sin i et bryllup. Jeg hadde ikke anledning til å være med i dette bryllupet, så han reiste alene. Der var hun. Hun prøvde å smigre ham med at han så så flott ut. Han takket for det og begynte å snakke om noe annet. Han fortalte at han fremdeles er sammen med meg (hun visste at han hadde møtt meg etter at det ble slutt mellom dem). Hun sa da at hun savnet ham og ville ha ham tilbake. Typen min sa at det er umulig og at han ikke er interessert (det var han som gjorde det slutt med henne) og at vi har planer om ekteskap. Han unngikk henne resten av kvelden. Orket ikke mer mas om dette. Dama gikk da til kameratene hans og spurte om de kunne hjelpe henne å få ham tilbake!! Om de kunne overtale ham til å velge henne!! De blåste selvfølgelig av henne. Nå er vi gift og har ikke hørt mer fra henne. Heldigvis!
Mossa Skrevet 15. august 2004 #10 Skrevet 15. august 2004 Du kan godte deg over at dette kvinnemennesket ikke kommer noen vei med det...for han har nemlig deg!!
Babette Skrevet 15. august 2004 #11 Skrevet 15. august 2004 Dette bør "darlingen" din være istand til å si ifra om selv.
Gjest Gjesta Skrevet 15. august 2004 #12 Skrevet 15. august 2004 Og prøve tre ganger, virker for meg som desperat! Desperat er ordet ja.. Ok så er det vel ikke pent gjort å legge ann på andre manns "eiendom", men det er da vel ikke opp til henne, men til han om det blir noe mer eller ei. Ja, og det blir det garantert ikke! Jeg kommer ikke til å kontakte henne eller noe, men om hun prøver seg en gang når jeg er tilstede, så er jeg ikke sikker på om jeg klarer å holde kjeften fullstendig lukket...
Gjest Anonymous Skrevet 16. august 2004 #13 Skrevet 16. august 2004 Da er det opp til han om han vil benytte seg av det. har han nok av deg og moral, så lar han være.
Gjest Anonymous Skrevet 16. august 2004 #14 Skrevet 16. august 2004 For ei kjerring! Han er jo med DEG ..! Jeg hadde funne fram hagla... :evil: Fatter ikke at noen legger seg etter noen andre sin kjæreste. Jeg vil ha en som kun er MIN.
diddi Skrevet 16. august 2004 #15 Skrevet 16. august 2004 Gjør det deg ikke stolt at du har en så flott mann at andre gjerne ville slått kloa i ham? Jeg ville frydet meg over å se mannen min avvise innpåslitne damer. (Men dersom han hadde latt dem holde på så hadde jeg blitt rimelig forbanna når vi kmmer hjem. Men å skjelle ut dama hadde jeg ikke brydd meg om. Hun driter seg jo bare ut. Men som Naima svarte er jo bare toppers. Dama hadde jo vist seg som det masimale nek! Man sier jo ikke fra at man sjekker opp typen din??? Da er du rimelig lufthue. :o
Gjest baby-E Skrevet 17. august 2004 #16 Skrevet 17. august 2004 Ett visst hunkjønn har lagt seg etter MIN darling selv om hun vet veldig godt at han er opptatt (og har vært opptatt en god stund...) :evil: :evil: Akkurat det samme har skjedd her. Fy så irriterende... Kan ikke folk bare holde seg unna!?!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå