carianne Skrevet 4. mars 2015 #1 Skrevet 4. mars 2015 Noen som vet om man kan ta denne lys laseren mens man går på iso?
Miah Skrevet 4. mars 2015 #2 Skrevet 4. mars 2015 Står i bruksanvisningen til min maskin at man ikke kan bruke maskinen samtidig som en går på iso.
carianne Skrevet 5. mars 2015 Forfatter #4 Skrevet 5. mars 2015 Men da mener du den maskinen på hudklinikk?
Miah Skrevet 5. mars 2015 #5 Skrevet 5. mars 2015 Men da mener du den maskinen på hudklinikk? Maskinen jeg har er en hjemmemaskin, garantert ikke den samme de bruker i klinikk, men teknologien er den samme. Men når det står i bruksanvisningen til hjemmemaskinen at den ikke kan kombineres med iso, tviler jeg på at det er mulig med en klinikkmaskin heller (antar at se er enda sterkere?).
carianne Skrevet 6. mars 2015 Forfatter #6 Skrevet 6. mars 2015 Hei. Fikk svar på mail. Måtte vente 6 måneder etter kur :-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå