Gå til innhold

litt over 900 kalorier


Anbefalte innlegg

Skrevet

går det greit å spise rundt 950 kalorier eller under hver dag for å gå ned i vekt? er ikke spesielt sulten :P



Anonymous poster hash: 42584...0c0
Videoannonse
Annonse
Gjest Runforit
Skrevet

Kjør på om målet er spiseforstyrrelse, underernæring, feilernæring, etterhvert muskeltap, nedsatt forbrenning, så tæring av indre organer og hjertemuskelen og så gjerne døden av hjertesvikt.

  • Liker 2
Skrevet

Hei TS

Jeg må desverre stenge tråden din. Årsaken til det er at vi moderatorer ikke kan passe tråden din konstant og luke ut svar du kan få som kan være skadelig for deg i den situasjonen du er i nå. En annen grunn er at vi ikke vet noe om hvilke kompetanse som ligger til grunn for de svarene du måtte få.

Du kan ta kontakt med Rådgivning Om Spiseforstyrrelser. De kan du kontakte på både mail og telefon. De har bred erfaring med spiserelaterte problemer, og kan være gode å snakke med.

Du beskriver et farlig lavt kaloriinntak, og det er ikke ønskelig med den type tråder her på kvinneguiden.

Rainbow81, mod

Skrevet

går det greit å spise rundt 950 kalorier eller under hver dag for å gå ned i vekt? er ikke spesielt sulten :P

Anonymous poster hash: 42584...0c0

JA :D Det er sykt smart om du ønsker en lite fungerende kropp <3333 Lykke til, snuppa

Anonymous poster hash: 29002...a76

Gjest
Dette emnet er låst for flere svar.
×
×
  • Opprett ny...