Gå til innhold

Ta kontakt med en gammel flamme - erfaringer?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei! Det har gått ett år siden, og jeg har tenkt på han hver eneste dag. Han gjorde inntrykk på meg. Vi var litt frem og tilbake.. men jeg klarer virkelig ikke glemme han. Vi møttes på så feil tidspunkt, at det ble vanskelig å ta det til neste steg. Så ting bare rant ut.

Leker med tanken om å ta kontakt - spørre hvordan han har det. Skal jeg ,eller ikke? Hva hadde dere tenkt hvis dere fikk en slik melding plutselig?

Har dere tatt kontakt med en gammel flørt noen gang , i så fall hvordan ble utfallet? :)



Anonymous poster hash: 9c860...93c
Videoannonse
Annonse
Skrevet

Tror det er best å la de tingene som ligger i fortiden bli der. Av min erfaring er det eneste som skjer når man gjennoppretter kontakt at man klusser til minner og at ting ikke var så bra som man husket at det var. Men det er meg! Kan selvfølgelig gå andre veien og, hvem vet kanskje dere tilbringer livet sammen? Følg magefølelsen du, tror du er den eneste som kan svare på om det er riktig for deg eller ei.

-V



Anonymous poster hash: 3c95d...c5f

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...