Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Ja, da har jeg byttet ut alt. Og nå sitter jeg her på dag 3 med noe som ser ut som bittesmå kviser ved haka. Ser nesten ut som bittebittesmå (knappnålstikk) blemmer. Bør jeg bli bekymret?

Kan legge til at jeg har ekstrem grov, fet og hudormefylt hud.

Kan det være at talget er på vei ut?

Anonymous poster hash: 85710...e02

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Ingen?

Hudpleieren sa det var veldig aktive produkter.

Synes det er verre nå. Bitte små kviser ved haka/nedenfor munnviken og nå har det også dukket opp i området nedenfor hver nesevinge.

Bør jeg stikke innom salongen eller er det litt over-the-top?

Anonymous poster hash: 85710...e02

Skrevet

Det er ikke uvanlig at du får en reaksjon på nye aktive produter. Hva er det du bruker?

Skrevet

Det kan hende at det er produktene som begynner å virke, og nå drar ut alt som er i huden din. Hvis du er bekymret ser jeg ikke noe problem med å ringe opp hudpleieren din.

Skrevet

Kutta ut rensen idag (neostrata) og brukte bare A serum fra Duve Medica og fultighetskremen fra Elixir. De sa at rensen var ganske sterk og burde ikke brukes to ganger daglig i starten (noe jeg derimot har gjort...). Satser på at det bedrer seg nå når jeg roer litt ned på bruken :)

Anonymous poster hash: 85710...e02

Skrevet

Det skal selvfølgelig stå fuktighetskremen!

Anonymous poster hash: 85710...e02

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...