Gå til innhold

Jeg skal til Benidorm


kit-kat

Anbefalte innlegg

Hei!

Noen tips til meg som skal til Benidorm i Oktober? Jeg har vært på Mallorca før, men har hørt at Benidorm er mer byaktig, en del skyskrapere. Noen som har vært der, og vil dele inntrykket av Benidorm? På forhånd tusen takk!

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Fortsetter under...

Gjest Idamor

Hei!

Har vært i Benidorm mange ganger. Bylivet er topp og det er masse bra butikker å shoppe i. Jeg var der siste gang i september ifjor og jeg blir aldri lei av området langs kysten. Hvis du skal bo i Benidorm under hele oppholdet burde du ikke gå glipp av et besøk i Alicante heller.En togbillett tur-retur er ikke dyrt.

Det er spesielt en gate som ligger like ved sjøen hvor det er masse bra utesteder og diskoteker f.eks Beachcomber. Det er endel engelskmenn der,men.. (Blir kalt "Det engelske kvartalet")

God tur! :lol:

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...