Babette Skrevet 12. august 2004 #1 Skrevet 12. august 2004 Selges ikke hvit skokrem i vanlige matbutikker ? Jeg har nå vært innom to stk og sett, og på begge stedene hadde de et greit utvalg i svart og brun skokrem, men altså ikke hvit.
Sandra Skrevet 12. august 2004 #2 Skrevet 12. august 2004 Skobutikker eller skomakere har nok hvit skokrem, men husk at den ikke dekker over alle stygge flekker og skraper. Den er som nøytral skokrem, men med litt hvitfarge. Flekker vil skinne i gjennom. Det finnes derimot hvit skomaling som du kan bruke til hvite sko el. av lær. Den vil dekke over alle stygge flekker.
Babette Skrevet 12. august 2004 Forfatter #3 Skrevet 12. august 2004 Det er kommet noen stygge svarte merker på de hvite skoene ja... Skomaling, har de det er skobutikker også ?
Sandra Skrevet 12. august 2004 #4 Skrevet 12. august 2004 Det varierer fra butikk til butikk. Du kan også prøve skomaker eller en farvehandel som har lærfarge.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå