AnonymBruker Skrevet 21. februar 2015 #1 Skrevet 21. februar 2015 Jeg er 24 år, og veeeeldig uerfaren når det kommer til både forhold og sex. Jeg hadde sex noen ganger i begynnelsen av 20-årene, men alt var ONS hvor jeg var veldig full. Det var ikke bra sex og jeg bestemte meg for å droppe ONS og heller vente til jeg fant en fyr jeg likte. Spol fram 4 år og jeg har truffet en bra kar. Vi er i startfasen og har datet i ca 6 uker, hvor vi har truffet hverandre rundt to ganger i uka. Har sovet hos han en gang, ingenting skjedde da utenom kosing. Vi kliner en del når vi ses, og jeg tror nok han begynner å bli klar for å ha sex. Vi har aldri snakket om erfaringer, men jeg vet at han har hatt minst to kjærester. Han er også 4 år eldre enn meg. Han vet ingenting om mine erfaringer, men jeg innbiller meg at han tror jeg er mye mer erfaren. Jeg fremstår nemlig som veldig selvsikker, det var jeg som tok alt fysisk initativ i begynnelsen, for klining er jeg ganske god på. Men tanken på noe mer gjør meg kjempeusikker. Nå føler jeg meg omtrent som en jomfru fordi det er så lenge siden jeg har hatt sex og fordi jeg aldri har hatt det edru. Har aldri sugd en gutt eller fått oralsex selv. Jeg tror ikke jeg klarer å bli mer fysisk med han uten at han får vite hvor uerfaren jeg er. Jeg VIL ha sex med han, men en del av meg vil og bare drikke meg skikkelig full og "få det overstått", men jeg innser jo at det blir helt feil. Sex skal jo nytes, og sikkert helst edru. Må også legge til at jeg tror jeg er veldig trang og at et samleie kanskje ikke kan gjennomføres hvis jeg er altfor nervøs. Derfor er det viktig for meg å få snakket om det med han. Noen tips til hvordan jeg kan ta det opp? Jeg regner jo med at han tar det fint, men jeg vil ikke skremme han heller. Vi har nesten ikke snakket om sex, hverken mellom oss eller generelt. Anonymous poster hash: 53bbc...09b Anonymous poster hash: 53bbc...09b
Gjest Frank Slade Skrevet 21. februar 2015 #2 Skrevet 21. februar 2015 Jeg tror han kommer til å ta det helt fint og kanskje til og med sette pris på det. Selv hadde jeg i hvert fall ikke hatt noe i mot det. Ettersom du har lyst å fortelle det, så hadde jeg nok fortalt det når dere kliner og tafser på hverandre. Ikke gjør det til en større ting enn det er. Bare fortell hva du tenker og at du ikke har så altfor mye erfaring. Hva med å i stedet for å drikke deg sørpe full, så foreslår du at dere deler en flaske vin eller to sammen? Om ikke, så ser jeg ikke noe problem med å drikke deg sørpe full heller. Tro meg. Dette er ikke et problem.
Zienna Skrevet 21. februar 2015 #3 Skrevet 21. februar 2015 Jeg tror han kommer til å ta det helt fint og kanskje til og med sette pris på det. Selv hadde jeg i hvert fall ikke hatt noe i mot det. Ettersom du har lyst å fortelle det, så hadde jeg nok fortalt det når dere kliner og tafser på hverandre. Ikke gjør det til en større ting enn det er. Bare fortell hva du tenker og at du ikke har så altfor mye erfaring. Hva med å i stedet for å drikke deg sørpe full, så foreslår du at dere deler en flaske vin eller to sammen? Om ikke, så ser jeg ikke noe problem med å drikke deg sørpe full heller. Tro meg. Dette er ikke et problem. Enig med alt her, unntatt den med å drikke deg sørpe full. Del ei flaske vin, så løsner det nok
Miklo Velka Skrevet 21. februar 2015 #4 Skrevet 21. februar 2015 Jeg har inntrykk av at gutter er mere aksepterende for lite erfaring hos jenter, enn det jenter er hos gutter. Hadde jeg vært han så hadde det ikke vært noe problem for meg om du hadde hatt null erfaring, eller lite erfaring.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå