Gå til innhold

Klær fra Indiska


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg har kikket på noen plagg fra Indiska, og det ser ut til at de har endel fine klær i rene naturmaterialer som bomull og viskose. Nå vurderer jeg å kjøpe, men ser jo at prisene ikke er så høye der og lurer nå på hvilken kvalitet det er på klærne

Hvilke erfaringer har folk med klær fra Indiska?



Anonymous poster hash: 2a566...111
Gjest Livmora
Skrevet

Jeg har en topp derifra som er helt fin, men mer vet jeg desverre ikke.. Man kan vel få en liten oversikt ved bare å kjenne litt på stoffene.

Skrevet

Jeg har en kjole derfra, har hatt den i 5-6 år nå faktisk, vært meget bra kvalitet på den, ser ny ut enda :)

  • Liker 1
Skrevet

Har dårlig erfaring med kvaliteten, men de har så fine klær at jeg fortsatt handler der. :P

Skrevet

Har dårlig erfaring med kvaliteten, men de har så fine klær at jeg fortsatt handler der. :P

For meg er det omvendt! Synes klærne har kjempegod kvalitet, men de siste årene har de blitt grufulle..!

Anonymous poster hash: 85855...723

  • Liker 1
Skrevet

De er alltid fine på utstillingsdokkene, men aldri på meg. Kvaliteten er rævva.

Anonymous poster hash: a8e4a...2fb

  • Liker 1
Skrevet

Flere år siden jeg fant noen kjole jeg likte. Har vert fornøyd med den og brukt den mye.

  • Liker 1
Skrevet

Jeg ser ut som jeg veier minst ti kg mer enn jeg gjør med en gang jeg får på meg et plagg fra Indiska.



Anonymous poster hash: 1eb61...94e
  • Liker 1
Gjest Raptuza
Skrevet

Elsker Indiska. Syns kvaliteten er god/vanleg.

Skrevet

Det varierer jo litt fra plagg til plagg. Du må se ordentlig på det, dra/se litt på sømmene, kjenne på stoffet osv. Jeg har egentlig veldig god erfaring med spesielt basisplaggene deres.

Gjest incognita
Skrevet

Elsker sommerkjolene.. har hatt noen av de i flere år nå. Grei kvalitet. :)

Skrevet

Varierende, som i de fleste butikker. Har ett plagg i bomull-/viskosemiks som har holdt seg bra. Plaggene i ren viskose og viskose-/polyesterblanding blir fort nuppete og stygge



Anonymous poster hash: 8a3d7...339
Skrevet

Jeg kjøpte en overdel derfra for åtte år siden, og den er ennå veldig fin i tøyet.

Skrevet

Jeg liker veldig godt klærne fra Indiska. Når andre butikker stort sett består av sorte, grå og beige plagg, er det befriende å komme inn i en butikk full av farger.

Kvaliteten er stort sett lik som i andre kjedebutikker, hverken verre eller bedre. Noen klær holder lenge, mens andre blir lett nuppete.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...