Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hvilken anbefaler du isåfall da? er så mange å velge i :(

Har foreløpig kommet fram til 3 som ser interessante ut.. men jeg har mest lyst på en som man ikke må kjøpe patroner til. Så er det noen som har noen av disse som kan si om det trengs patroner? :)

http://www.elkjop.no/product/helse-trening-og-velvare/harfjerning-for-kvinner/SENXL65PE2001/silk-n-sensepil-xl-harfjerning-med-lys#tab-specs

https://www.komplett.no/philips-lumea-sc199100-ipl-hrfjerning/826933?cks=ASS&assoc=26FB581C-3DAA-4F6A-AEA0-8720D71DBD87

https://www.mpx.no/philips-lumea-sc200811-ipl-hrfjerning/826913



Anonymous poster hash: 84db6...e11
Videoannonse
Annonse
Skrevet

jeg har prøvd silkn sensepil og jeg tror man må være veeldig tålmodig for at den skal funke.. man skal liksom bruke den én gang annen hver uke, og noen ganger glemte jeg det osv. og i den tiden jeg prøvde merket jeg ikke noe forskjell engang, men om du holder på et halvtårstid begynner den kanskje å funke:)

  • Liker 1
Skrevet

Anbefaler http://www.elkjop.no/product/helse-trening-og-velvare/harfjerning-for-kvinner/SC2006/philips-lumea-precision-plus-ipl-harfjerningssystem

Man ser merkbar forskjell etter et par ganger! Hårene begynner å vokse saktere med en gang. For å bli helt hårfri tar det jo noen måneder, og passer best å begynne med det nå som det er vinter!



Anonymous poster hash: 577a5...e2a
  • Liker 1
Skrevet

fler?



Anonymous poster hash: 84db6...e11
Skrevet

Jeg har prøvd silk sensepil, og jeg merket raskt forskjell. Brukte den som anvist og på høyeste effekt. Det gikk helt klart lenger mellom hver gang jeg måtte barbere beina, men måtte ta dem innimellom. Når jeg stoppet og bruke den på sommeren (skal ikke brukes når man har fått farge) så fikk jeg ganske raskt tilbake samme hårvekst som jeg har hatt før. Brukte den ganske lenge også.. Merket ingen forskjell under armene og på bikinilinjen.

Skrevet

Ikke prøvd enda, men har bestilt den fra Philips Lumea SC 1991/00 IPL. Jeg kjøpte den hos Blush, og de har den liggende ute til 2999,- (!), men hadde en rabattkode på 50% som gjorde at jeg fikk den for 1500,-... så da slo jeg til, men ser jo at MPX selger den til 1990,- uten rabattkode. ;) Skal prøve å huske denne tråden, men vil jo ta måneder før jeg eventuelt har en formening om hva jeg synes...



Anonymous poster hash: 7c6bf...77b

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...