Gjest Anonymous Skrevet 10. august 2004 #1 Skrevet 10. august 2004 noen som trener her? er det bra her? det er jo så rimelig for studentene. det fungerer vel som et alminnelig treningssenter?
Jandia Skrevet 10. august 2004 #2 Skrevet 10. august 2004 Er veldig bra!!! Anbefales på det sterkeste...
Gjest Anonymous Skrevet 11. august 2004 #3 Skrevet 11. august 2004 noen flere? eventuelt med begrunnelser for hvorfor det er bra / dårlig?
Gjest Poirot Skrevet 11. august 2004 #4 Skrevet 11. august 2004 Jeg likte meg godt der ihvertfall. Sentralt, men til tider gansek så fullt. Velg litt utenom kl 16-18 er et tips.
Gjest Anonymous Skrevet 11. august 2004 #5 Skrevet 11. august 2004 men de er vel å betrakte som et alminnelig treningssenter? med samme tilbud?
Gjest Poirot Skrevet 11. august 2004 #6 Skrevet 11. august 2004 men de er vel å betrakte som et alminnelig treningssenter? med samme tilbud? Kan du ikek dra og ta en titt? Jeg vet jo ikke hva du er vant til mht tilbud.
Jandia Skrevet 11. august 2004 #7 Skrevet 11. august 2004 http://www.student.no/wps/portal/!ut/p/_s....trum+Athletica/ aiiii, lang link... hehe, men det er i allfall www.sio.no Der kan du finne ut mer.
leslie Skrevet 20. august 2004 #8 Skrevet 20. august 2004 trener her jeg, er fornøyd men til tider enromt med folk og du må stå å vente.. har dui andre muligheter ville jeg kankskje sett de an først
Gjest Anonymous Skrevet 21. august 2004 #9 Skrevet 21. august 2004 Jeg trener her ca 5 ganger i uken og er kjempefornøyd! Tilbudene er mange og varierte og de som jobber her er greie Det er bare sånn fullt en liten periode på ettermiddagen når "alle" skal trene (eller vise frem kroppene sine samtidig ).......det er ikke noe problem å trene omtrent alene i hele lokalet: fredag kveld, lørdag morgen, ellers før tre på hverdager er bra :-)
Gjest Anonymous Skrevet 21. august 2004 #10 Skrevet 21. august 2004 men ut fra timelistene deres ser det ut som om alle timene med instruktør skjer etter 3.. det er kanskje derfor det er så fult...? det er jo helst de man vil ha med seg..så det eroppe lørdager og søndager også ja? det visste jeg ikke.
Gjest Anonymous Skrevet 22. august 2004 #11 Skrevet 22. august 2004 Det er oppe lørdager, men ikke søndager. Derimot er det planer underveis om også å ha søndagsåpent! Det er organiserte timer i spinning og aerobics om morgenen også. Men flere om kvelden selvsagt.
Amarone Skrevet 23. august 2004 #12 Skrevet 23. august 2004 Når du kjøper kort på SiO kan du også trene på Domus og Blindern. Aldri prøvd Centrum (skal på torsdag!), men pleier å trene på Blindern. Veldig ok lokaler, og billig! :-)
virre Skrevet 23. august 2004 #13 Skrevet 23. august 2004 Jeg vil også slå et slag for de andre - på Domus har man jo også basseng til fri benyttelse+squashbaner og vanlig idrettshall som har tider for tøys og moro... :-) *minne meg selv på å betale treningsavgift for dette semesteret*
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå