vaniljeglasur Skrevet 12. februar 2015 #1 Skrevet 12. februar 2015 Skal gifte meg til sommeren og har begynt å tenke på bryllupskaka. Vi tenkte å bestille den, men lurer dermed på om den kommer ferdig montert? Jeg har en dårlig følelse på at vi får plass til en ferdig montert bryllupskake i kjøleskapet på lokalet, og har dermed begynt å stresse litt med dette. Er det slik at den enkelt kan monteres selv før vi serverer den? Eller MÅ proffe konditorer gjøre jobben?
Gjest Doh Skrevet 13. februar 2015 #2 Skrevet 13. februar 2015 En stablekake må settes sammen på forhånd, men en kake på stativ er det bare å sette på stativet når den skal serveres.
Gjest Solstråla88 Skrevet 14. februar 2015 #3 Skrevet 14. februar 2015 Hvis du har lite kjølekapasitet ville jeg bestilt en kake på stativ, som Doh sier, en stablekake må monteres før levering, mens en på stativ er veldig enkel å montere selv.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå