Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Når dere legger til nye folk, som har privat konto.. Ser dere litt på de gamle bildene deres, og kanskje trykker "liker", eller begynner dere bare å trykke "liker" etter hvert som vedkommende legger ut nye bilder?

Hovedgrunnen til at jeg er på instagram er å se vakre bilder, følge flinke fotografer.. Og da trykker jeg liker på masse gamle bilder også.

Er jeg sær?

Når nye begynner å følge meg, liker de færreste noe før jeg legger ut noe nytt. Men noen få liker kjempemasse jeg har lagt ut.



Anonymous poster hash: ac2ba...5a4
Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg blar alltid i de gamle bildene for å finne ut om jeg gidder å følge personen eller ikke, og da blir det jo fort til at jeg liker noen av de gamle bildene. Så nei, du er ikke sær :)

  • Liker 1
Skrevet

Høh. Jeg går gjennom profilen og kan velge meg ut en to/tre bilder å like hvis jeg faktisk liker de godt. Litt også for å vise at jeg ikke bare "stalke-følger".. Får sjeldent til aldri sånne følgerlikes tilbake, da.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...