Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Vi blir fire personer på nyttårsaften - min venninne, hennes samboer og deres to år gamle sønn. Vi skal være hos meg.

Og så blir jeg litt bekymra...for hva finner vi på alle de timene? Gutten legger seg i sju-tida, og vi skal jo spise og sånt. Men hva gjør man ellers før klokka blir tolv? Jeg har jo et godt og nært forhold til min venninne, men er ikke helt klaff med samboeren hennes. Vi fungerer ok, men vi tre sammen er liksom ikke typene til å sitte og prate i timesvis.

Er det noe spesielt "nyttårsaktig" man bør gjøre? Snakke om det gamle året og ønsker for 2015, ja, men det tar jo ikke hele kvelden. Føles jo kjipt å sette på en film..

Tidligere har vi enten vært flere eller jeg har vært helt alene, så jeg har ikke erfaring med å være så få.

Anonymous poster hash: 8a095...3e5

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Spille brettspill? Det gjør i alle fall vi :)

  • Liker 1
Skrevet

Skal dere drikke? Hva med et brettspill/kortspill av noe slag? :)

Skrevet

Spill ''kortskalle'' :-) Det er et utrolig moro spill, og er like morsomt edru som brisen (om dere skal drikke) ;-) Du kan nok få kjøpt det på bokhandlere som norli eller notabene, eventuelt leketøysbutikker som selger brettspill.

Skrevet

Ja, ser ikke ut som jeg kommer unna spill.. Klarer vel å rote fram noen.

Takk!

TS

Anonymous poster hash: 8a095...3e5

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...