AnonymBruker Skrevet 28. desember 2014 #1 Skrevet 28. desember 2014 Hei, jeg trenger en klessrulle til å fjerne hår fra klær og møbler. Kan dere anbefale en bra en? Anonymous poster hash: 02d39...d2f
Agathe Skrevet 28. desember 2014 #2 Skrevet 28. desember 2014 Jeg syns Cubus' sin er kjempegod. (Nå er den jeg har litt gammel, så vet ikke om de har akkurat samme nå)
Minya Skrevet 28. desember 2014 #3 Skrevet 28. desember 2014 Jeg bruker mye klesruller da jeg har to katter og ingen tørketrommel (så klærne er ferdig pelset når de kommer ut av vaskemaskinen) og jeg sverger til Dressmann sine klesruller. Har testet ut alle, men Dressmann sine kommer best ut i selvtestene mine ihvertfall. De er helt geniale til å fjerne pels fra sofaen vår, det er en tøysofa med grovt tøy som pelsen setter seg skikkelig godt i. Får også fjernet en del pels fra klorestativet vi har til kattene, det er tre "soveplasser" i det som blir så godt som tovet med pels over relativt kort tid. Fjerning av pels fra klær er de helt suverene til. Kjøpte en tre-fire sånne med håndtak i sin tid, og har etter det kjøpt en hel eske med refiller omtrent en gang i året. Koster meg ca 450 kroner og da har jeg ruller for omtrent et års bruk. Har fortsatt til gode å måtte erstatte håndtakene til rullene, de ble kjøpt for omtrent seks-syv år siden.
AnonymBruker Skrevet 29. desember 2014 #4 Skrevet 29. desember 2014 Har ganske nettopp bestilt denne på ebay; http://www.ebay.com/itm/New-Reusable-Sticky-Buddy-Cleaner-Picker-Lint-Roller-Pet-Hair-Remover-Brush-H-/281409796104?pt=AU_ClothingShoeCare&hash=item418554b808 Den skal visst være like fantastisk som reklamefilmen sier https://www.youtube.com/watch?v=_KzDZrxWcn0 Anonymous poster hash: cb90e...522 Anonymous poster hash: cb90e...522
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå