Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Nå har de fleste åpnet opp julesokken. For min del er julesokk på 1. juledag nesten bedre enn pakkeåpningen på julaften. Hva fikk dere?



Anonymous poster hash: 3d696...bb2
Videoannonse
Annonse
Skrevet

Julestrømpa får jeg morgenen på julaften, slik jeg har fått alle andre år. Fikk to i år, en av mine foreldre og en av min samboer. Fikk godteri i begge.

Har aldri fått julestrømpe 1.juledag, og jeg kjenner ingen som får den 1.juledag. ;)

Mvh Yvonne :heiajente:

  • Liker 1
Skrevet

Tradisjonen her er julaften morgen, og fikk BeatsPill og godis :)



Anonymous poster hash: 8e7be...1d5
Skrevet

Julaften morgen ja, inneholdt div sjokolade og Nemi julehefte som alltid :)

Gjest fallerifallera
Skrevet

Jeg har alltid hatt julestrømpe på selve julaften, men ble ingen i år siden jeg skulle ut å fly midt på natta.

Skrevet

Vi har julestrømpe i dag. Fikk en pose twist, en pose dumle og et blad :danse:

Skrevet

En pose ostepop, en lovehearts og 30kr, så sto det " kjøp deg en app" haha! Vi tulla med det kvelden før , istede for et blad kunne man jo få en app :D

Skrevet

Jeg får bestandig julestrømpe 1. Juledag. I år fikk jeg undertøy, sjokolade, sokker og nissefigurer.

Skrevet

Jeg fikk masse snop, en juletrepynt i et dyr jeg liker og fire neglelakker :)

Skrevet

Sokken åpner vi 24. og da om morgenen.

I år fikk jeg en haug med flax-lodd, sokker fra Devold, sjokolade og nökkelring

Skrevet

Ingenting. Vi voksne bruker ikke julesokker.



Anonymous poster hash: 3748a...494
Skrevet

Ja, jeg forstår at det er veldig mange som får julesokken på julaften. Vet ikke helt hvorfor det er tradisjon hos oss å ha det 1. juledag. Koselig er det i alle fall! Jeg fikk gode ullsokker, sokketøfler, noen filmer og serier og en kjempegod te! Litt sjokolade også.



Anonymous poster hash: 3d696...bb2
Skrevet

skrapelodd - vant ingenting, alkohol, sjokolade og snop. På julaften, da ;)

Skrevet

Fikk også morgningen til Julaften.

Fikk masse snop også fikk Lillehund en tennisball :fnise:

Skrevet

Vi har julestrømpene på 1. juledag. Fra meg selv (jeg lager til alle i familien) fikk jeg assorterte Kindersjokolader, Freia julesjokolader, minipose med Sørlandschips, refleks, flaxlodd, håndkrem og leppepomade. Fra foreldrene mine fikk jeg Pringles, assorterte sjokolader og 500 kroner :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...