Gjest emmi Skrevet 28. juli 2004 #1 Skrevet 28. juli 2004 Noen som vet dette?: av forskjellige grunner er jeg en ivrig sletter av loggen på pc`, hjemme, er det mulig å se i noen logg hva jeg skriver på messenger når jeg chatter?
Champagne Skrevet 28. juli 2004 #2 Skrevet 28. juli 2004 Ja det er visst mulig å skru på loggen på msn, men jeg tror bare du kan se den fra din msn når du er logget på.
Gjest emmi Skrevet 29. juli 2004 #3 Skrevet 29. juli 2004 tusen takk Champagne for det eneste svaret jeg fikk Håper virkelig det stemmer!
Gjest Admin'C Skrevet 9. august 2004 #4 Skrevet 9. august 2004 loggen ligger i mappen mine motatte filer i mine dokumenter til brukeren du er innlogget som og kan åpnes av alle så lenge de får tilgang til kontoen (også administratorer kan rote seg frem til mappen)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå