Gjest Anonymous Skrevet 28. juli 2004 #1 Skrevet 28. juli 2004 Surfet litt rundt på nett og kom over dette: http://www.lovehoney.co.uk/product.cfm?id=70&aff=gawwk , er det noen her som har prøvd de? Hvordan er sikkerheten, det praktiske, følsomhet osv?
Gjest Anonymous Skrevet 29. juli 2004 #2 Skrevet 29. juli 2004 Har aldri prøvd det, men like nysgjerrig som du...
Steggen Skrevet 29. juli 2004 #4 Skrevet 29. juli 2004 Eitt vennepar brukte det, men veit ikkje noko meir om erfaringane. Etter det eg veit vart det ingen suksess i Norge så no trur eg det er fjerna frå marknaden her.
Icy Skrevet 29. juli 2004 #5 Skrevet 29. juli 2004 Siden det ikke er noe særlig omtalt (etter det jeg har fått med meg vell og merke ) så er det neppe verdt å prøve. En ting er følelsen.. men sikkerheten er det viktigste.
^me^ Skrevet 29. juli 2004 #6 Skrevet 29. juli 2004 femidom er ute av produksjon pga. tjangsen for å bli gravid (som var veldig stor!), det er kjempevanskelig og få inn i sjeden og mye feil bruk av dem + at det ikke er så godt for kvinnen og bruke under samleie... jeg har selv ingen erfaring med det, men har hørt mye negativt om den.. jeg vil råde deg til og bruke noe annet, det er jo så mye annet og bruke istedenfor! :-) prøv p-plasteret vel og kondom..så er du beskyttet mot kjønnsykdommer og graviditet
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå