Gå til innhold

Tips til mat (lunsjdate)


Anbefalte innlegg

Skrevet

Vi har bare kjent hverandre en liten uke og i morgen har jeg innvitert han på lunsj til meg. Har dere noen gode tips/oppskrifter? Han sier han er altetende. Det må ikke ta for lang tid for han kommer kl 11:P

Anonymous poster hash: b30eb...538

Videoannonse
Annonse
Gjest Faerunpedia
Skrevet

Nystekte rundstykker og ulike typer pålegg m kaffe/te? Kanskje kjedelig, men en relativ sikker vinner.

Skrevet

Takk for tips. Tenkte lage noe mat til han. Sist han var her spsiste vi runstykker:-) en vennine av meg sa sandwich. Jeg må finne på noe lurt:)

Anonymous poster hash: b30eb...538

Skrevet

Posjert egg på ristet (land)brød med laks og hollandaise. Gressløk som garnityr. Dette er en variant av "eggs royale".



Anonymous poster hash: 541b6...ad0
Skrevet (endret)

Pai/ quiche med salat til :) Om du lager deigen og steker skallet i kveld er fyllet gjort på et blunk i morgen formiddag! Ellers så er det jo godt å få påsmurt brød(bake i kveld?, evt kjøpe halvstekt), med forskjellig digg på :)

Endret av lisske
Skrevet

- Eggerøre med røkelaks

- Omelett med hva nå enn du vil ha på

- God leverpostei som du varmer i ovnen og steker bacon til

- Pai

- Pastasalat med kylling og snadder i, med god dressing (urte/hvitløk/taco e.l.)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...