Gjest HeiHade Skrevet 7. desember 2014 #1 Skrevet 7. desember 2014 Flere enn meg som er glade i å se på dokumentarer? Jeg kan sitte og søke etter dokumentarer om kontroversielle temaer både på Netflix, Youtube og tv, og hvis de er litt ubehagelige/skremmende så er det bare et pluss. Andre som ser mye på dokumentarer som har noe å anbefale? Tror i grunn jeg er ganske alt-etende og liker å lære om det meste så lenge dokumentaren er god.
AnonymBruker Skrevet 7. desember 2014 #2 Skrevet 7. desember 2014 Du er ikke alene. Anbefaler for øvrig det svenske programmet, "Dokument Inifrån" (finnes på youtube). https://www.youtube.com/watch?v=0QDTVTLJdsg https://www.youtube.com/watch?v=jGfUrdjVNwk Anonymous poster hash: f008e...b2b
Gjest SweetSunshine Skrevet 7. desember 2014 #3 Skrevet 7. desember 2014 JA! Elsker dokumentarer. Foretrekker definitivt å se dokumentarer fremfor alle andre type filmer eller tidsfordriv. Er bare så synd at det er så få på Netflix. Er så praktisk når alt er samlet på et sted isteden for at man må google seg til alt.
Buddhahode Skrevet 7. desember 2014 #4 Skrevet 7. desember 2014 Det finnes en del gode dokumentarer på NRK sine nettsider faktisk. Du burde sjekke ut brennpunkt.
AnonymBruker Skrevet 7. desember 2014 #5 Skrevet 7. desember 2014 Ja, jeg har sett utrolig mange. Syns det er kjempekjekt. Har sett nesten alle på bl. a. nrk. Brennpunkt har interessante som jeg ser nevnt over her. Ellers har jeg sett de fleste på netflix også tror jeg. Anonymous poster hash: 44030...734
Gjest Klaveret Skrevet 21. desember 2014 #6 Skrevet 21. desember 2014 "When I Walk" synes jeg var bra. Den setter ting litt i perspektiv - sånn på individnivå iallefall. Handler om en ung mann som får MS.
Gjest Lillia Skrevet 22. desember 2014 #7 Skrevet 22. desember 2014 (endret) Jeg elsket Blood Brother og dokumentaren om den spekkhoggeren i Sea World. Begge på netflix. Endret 22. desember 2014 av Lillia
Leini Skrevet 22. desember 2014 #8 Skrevet 22. desember 2014 Flere enn meg som er glade i å se på dokumentarer? Jeg kan sitte og søke etter dokumentarer om kontroversielle temaer både på Netflix, Youtube og tv, og hvis de er litt ubehagelige/skremmende så er det bare et pluss. Andre som ser mye på dokumentarer som har noe å anbefale? Tror i grunn jeg er ganske alt-etende og liker å lære om det meste så lenge dokumentaren er god. Sett Bible camp?
Berentsens Skrevet 23. desember 2014 #9 Skrevet 23. desember 2014 Kan anbefale Paradise Lost 1,2,3 og West of Memphis. Dear Zachary
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå