Gå til innhold

sopp i underlivet...


Fremhevede innlegg

Gjest Anonymous
Skrevet

Jeg er 25 år og sliter en del med sopp i underlivet :oops:

Visste ikke hva dette var en gang før etter jeg fikk barn.

Nå får jeg det til stadigheter.Jeg er renselig men ikke fanatiske, får det spesielt i forbindelse med sex.

Noen som har gode råd?? kan ikke bruke canesten for alltid :-?

Videoannonse
Annonse
Gjest Lilleulv
Skrevet

Dette har det akkurat vært så utroooolig mange tråder om! Søk på soppinfeksjon så vil du finne en del treff

Gjest Moonshadow
Skrevet

Gå og vask underlivet rett etter sex, det skal vistnok hjelpe.

Skrevet

Ta deg en tur til legen og snakk med han. Jeg har også vært plaget med det dær svineriet... men for en del år tilbake fikk jeg og mannen min hver sin tabelett til legen og den funket jammen meg bra. Var kvitt soppen noen år.

Vet ikke hva disse tabelettene heter og om de finnes. Men de var effektive og dyre...

Lykke til

Gjest Anonymous
Skrevet

Takk for svar :-)

tok et lite overblikk ETTER jeg hadde skrevet inn her,og så det var mange tråder om samme tema :( Vi er vist mange i samme båt.

Men jeg får det bare i forbindelse med sex som regel, så lurte jeg på - hva er profozon (el noe sånt) infeksjon??

Stod noe om det i en tråd,lu :( lurer litt på av og til om det kan være noe annet enn sopp.. hm.. kropprn er underlig :roll:

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...