Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg har brukt 3000 kr i år på gave til 17 stykker ;)

Er ganske fornøyd med det. Det blir en gave til som skal kjøpes inn og den blir en del dyrere så regner med å bruke totalt 6000 kr.

Har litt begrenset med penger i år siden vi skal flytte og litt sånn forskjellig som koster en del.



Anonymous poster hash: 04428...886
Videoannonse
Annonse
Skrevet

Strikker sokker til familie og venner, og har til nå kun brukt fjorårets garn. Så egentlig kroner 0,- i år...

IKKE KJØP, lag selv og gi julegaver fra hjertet, ikke fra lommeboka! Rimelig og myyye koseligere å få.



Anonymous poster hash: da556...9e1
  • Liker 3
Skrevet

Har nok brukt over 10 000kr, er nesten ferdig. Har kjøpt til mine 3 barn, mannen og 6 til.

Anonymous poster hash: d0168...312

Skrevet

Jeg har ikke så mange å kjøpe til så kan tillate meg å bruke litt mer per pers:) Har brukt 3000 på 7 stykker. 1000 på min samboer, 800 på mine foreldre, 500 på brutter'n, og 700 til sammen på vennene mine(4 stk). Er en fin blanding av både kjøpt og hjemmelaget.



Anonymous poster hash: 442d9...556
Skrevet

Har brukt 9000kr hitill i år.. Har noen få igjenn :O Har 4 unger, så går litt penger når man kjøper til 4 barn. Så har jeg en haug med tante og onkelunger å kjøpe til. Prøve å ligge på 300kr til de, men det blir en del 1000kr likevel. Samboeren får den dyreste gaven i år.



Anonymous poster hash: b4422...7ac
Skrevet

4200 kroner. Kjøpt gaver til 12 stykker.

Anonymous poster hash: d3146...701

Skrevet

Så langt 2100,- på 6 personer. Mangler en gave, og den blir på rundt 400-600,- :)

Skrevet (endret)

14 stk å kjøpe presanger til, ca 2800kr :laugh: hvis vi tar bort oss selv, altså meg og samboeren min så blir det 12 presanger på 1700kr

Endret av happyendings
Skrevet

Dere som bruker ekstremt lite penger men som kjøper til mange, kan dere gi eksempler på hva dere gir? :)

Anonymous poster hash: d3146...701

  • Liker 1
Skrevet

Jeg er ferdig med gavene, og har brukt ca 1100 fordelt på fem personer og en hund.



Anonymous poster hash: d2b13...46e
Skrevet

Strikker sokker til familie og venner, og har til nå kun brukt fjorårets garn. Så egentlig kroner 0,- i år... IKKE KJØP, lag selv og gi julegaver fra hjertet, ikke fra lommeboka! Rimelig og myyye koseligere å få. Anonymous poster hash: da556...9e1

Slike ting blir jeg provosert av. Selv om noen av oss velger å kjøpe julegaver så betyr det ikke at vi bare kjøper oss ut av det som du nærmest insinurer.. Jeg bruker mye tid på å finne ut hva jeg vil kjøpe til hver enkelt og jeg får alltid positive tilbakemeldinger på det jeg gir.

Hva om jeg skulle insinuere at du bare er grådig som ikke vil kjøpe gaver?

Anonymous poster hash: d3146...701

  • Liker 7
Skrevet

Har ikke begynt på julegavene enda i år, har blakka oss fullstendig etter oppussing av kjøkkenet i høst. Så blir billige julegaver i år da.

Skrevet

Brukt ca. 4500,- på tre stk hittil. Har 10 stykker igjen. :ler:

Skrevet

Her blir det ca 4000 kr, det er til mine 2 barn, og 4 andre familie medlemmer.

Skrevet (endret)

Dere som bruker ekstremt lite penger men som kjøper til mange, kan dere gi eksempler på hva dere gir? :)

Anonymous poster hash: d3146...701

snakker for meg selv da men her har det blitt bøker til barn og voksne,babyklær, 3 delt lysestake sett, stelton vannflaske, merino ull skjerf (2 stk),vann karaffel med lilla "bekledning", håndkrem sett fra apoteketet, klær, kubbelys med bilde på, hjemmelaget vin på glassflaske , fine kopper+te :laugh:

Endret av happyendings
Skrevet

Kun brukt 1150,- hittil, men gjenstår en god del. Ender vel på 7- 8 000 til slutt!

Skrevet

Jeg har brukt mesten 800 tilsammen på de to jeg skal go gave til.

Anonymous poster hash: 25511...cac

Skrevet

Over 37.000. Skal kjøpe noen mobiltelefoner til barna til ei venninne av meg også, så det blir vel en 4-6.000 til. Før noen sier at det er mye, det er det ikke for meg. Det er bare penger. Men jeg vet at presangene jeg har kjøpt vil gi glede og, i flere tilfeller, være til nytte. Det gir meg glede. :)



Anonymous poster hash: 881c1...401

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...