Carmen_ Skrevet 24. juli 2004 #1 Skrevet 24. juli 2004 Jeg bruker LDB sin fuktighetskrem med bronsefarge i. Syntes fargen er kjempefin, men jeg tror jeg får kviser av denne kremen :-? Har ganske fet hud fra før av, og det er olje i den så jeg lurte på om noen har peiling på andre fuktighetskremer med farge i? Noen som er gode og som trekker seg godt inn selvfølgelig ? Og hadde vært en fordel om ikke prisen var altfor høy også
myagi Skrevet 24. juli 2004 #2 Skrevet 24. juli 2004 Dior har visst en bra. Den koster jo litt mer vil jeg tro, men man får faktisk det man betaler for.
Gjest Étoile Skrevet 24. juli 2004 #3 Skrevet 24. juli 2004 Sheer tint moisture fra Dermalogica er også veldig god. Jeg har ganske tørr hud og ma bruke vanlig fuktighetskrem i tillegg under.
Gjest Anonymous Skrevet 24. juli 2004 #4 Skrevet 24. juli 2004 Jeg vil anbefale Dermalogica treatment foundation OG sheer tint,har prøvdt begge to.De er oljefri ,sheer tint har solfaktor 15 glir inn i huden treatment foundation er litt mer dekkende ,jeg har 2G som går i gultone de uten bokstav FØR tallet går i rosatone.sheer tint fins i light,medium.dark.jeg har medium.du kan se fargene på essentialdayspa.com.
Elze Skrevet 26. juli 2004 #5 Skrevet 26. juli 2004 Nivea har en god farget fuktighetskrem som gir litt matt effekt, fin for litt fet hud. Ikke er den dyr heller.
Carmen_ Skrevet 27. juli 2004 Forfatter #6 Skrevet 27. juli 2004 Takk for svar folkens. Jeg er litt uttafor så jeg trodde det nesten bare var ldb som hadde farget fuktighetskrem her Får se hvem jeg finner ut av ..
Gjest Ethereal Skrevet 27. juli 2004 #7 Skrevet 27. juli 2004 Biotherm har en farget versjon av Aquasource; heter Aquasource teintée. De aller fleste merker har en farget dagkrem i sortimentet sitt. Selv har jeg den fra Dermalogica, men bruker den ganske sjelden. Hvis du vil ha en som ikke er så dyr, tror jeg det finnes en farget dagkrem i E-vitamin-serien til Body Shop. Dr. Hauschka har farget konsentrat du kan blande med den vanlige kremen din.
Gjest MrsL Skrevet 27. juli 2004 #8 Skrevet 27. juli 2004 Jeg bruker Kanebo sin. Deilig konsistens. Lett og blir "borte" med en gang.
Gjest lmari Skrevet 27. juli 2004 #9 Skrevet 27. juli 2004 Jeg bruker en fra Body Shop jeg, den er god!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå