AnonymBruker Skrevet 16. november 2014 #1 Skrevet 16. november 2014 Tips til vintersko til en gutt på 1 år som nettopp har begynt å gå alene? Han har støvler med fór men det blir vel for kaldt når det bikker minus? Anonymous poster hash: baecc...a6a
Gjest Magdalene Skrevet 16. november 2014 #2 Skrevet 16. november 2014 Støvler er ikke noe de bør bruke, så sant det ikke regner.. Viking, ecco, etc er gode valg. Det som er viktig er å prøve skoen på foten før du kjøper.
^^Belle^^ Skrevet 17. november 2014 #3 Skrevet 17. november 2014 Jeg ville aldri brukt Viking på en som nettopp har lært å gå. De er innmari klumpete og tunge! Vi har Superfit Husky til vår snart toåring. Nå har hun riktignok gått siden hun var 14 måneder, men hun er bitteliten og kort i beina, og Viking i hennes størrelse når henne til knærne omtrent. Hun hadde aldri klart å fått med seg beina med disse. Men, alle barn og bein og føtter er ulike, så det gjelder å prøve skoene på foten!
Gjest Magdalene Skrevet 17. november 2014 #4 Skrevet 17. november 2014 Jeg ville aldri brukt Viking på en som nettopp har lært å gå. De er innmari klumpete og tunge! : Til info, så finnes det forskjellige typer vikingsko. De har også en nettere type, slik som ecco og superfit.
^^Belle^^ Skrevet 17. november 2014 #5 Skrevet 17. november 2014 Til info, så finnes det forskjellige typer vikingsko. De har også en nettere type, slik som ecco og superfit. Det visste jeg ikke! Jeg tenker ihvertfall på den vanligste modellen når jeg sier at de er tunge og klumpete, men om det finnes andre modeller er jo det kjempebra. Viking har jo innmari gode sko!
Gjest Magdalene Skrevet 17. november 2014 #6 Skrevet 17. november 2014 Det visste jeg ikke! Jeg tenker ihvertfall på den vanligste modellen når jeg sier at de er tunge og klumpete, men om det finnes andre modeller er jo det kjempebra. Viking har jo innmari gode sko! Jeg oppdaget nemlig det i fjor, da jeg kjøpte viking til sønnen min, som var alt for smale for hans brede føtter 😉
mulberrygal Skrevet 17. november 2014 #7 Skrevet 17. november 2014 Ville også gått for superfit husky med snøring, de er billige (ofte på halv pris i Tromsø i hvertfall), varme og utrolig myke. Samme modellen med bårrelås er noe stivere. Eventuelt ville jeg byttet ut snøringen med elastiske lisser.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå